Jesteś tutaj
Strona główna > IV liga > Sławomir Musiolik zdobył koronę króla strzelców

Sławomir Musiolik zdobył koronę króla strzelców

Pomimo dwumiesięcznej nieobecności na czwartoligowych boiskach Sławomir Musiolik pozostał najlepszym strzelcem II grupy IV ligi zdobywając w zakończonym niedawno sezonie 22 bramki. Nasz pomocnik wyprzedził w tej klasyfikacji Arkadiusza Suchińskiego z Unii Książenice, który strzelił 18 goli oraz Patryka Joachima z Decoru Bełk, który pokonał bramkarzy rywali 17 razy. Tuż za podium znaleźli się Szymon Gołuch, który w sumie zdobył 15 bramek (cztery jesienią w Czechowicach i 11 wiosną w Landeku) oraz zawodnik Orła Łękawica Kacper Piórecki z 13 bramkami na swoim koncie. Z obrońców najskuteczniejszy okazał się doświadczony Jan Janik z ROW-u Rybnik, który trafił do siatki 9 razy. W sumie w naszej grupie padło 840 bramek wliczając też gole z walkowerów przyznanych ze względu na wycofanie się z rozgrywek po rundzie jesiennej zespołu Czarnych-Góral Żywiec oraz ze spotkania rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała ze Spójnią Landek. Daje to średnią 3,5 bramki na jedno spotkanie, a najwięcej goli w sezonie zdobyły rezerwy GKS-u Tychy – 85. Poniżej przedstawiamy zdobywców wszystkich bramek strzelonych w minionym sezonie w naszej grupie IV ligi ( za wyjątkiem goli samobójczych, których padło 22):

22 –  Sławomir Musiolik (Unia Turza)
18 –  Arkadiusz Suchiński (Unia Książenice)
17 –  Patryk Joachim (Decor Bełk)
15 – Szymon Gołuch (Czechowice-Dziedzice/Spójnia Landek)
13 – Kacper Piórecki (Orzeł Łękawica)
12 – Wojciech Kędziora (Piast II Gliwice), Oleksandr Apanchuk (LKS Czaniec), Robert Mrózek (Orzeł Łękawica), Tomasz Zawadzki (Spójnia Landek)
11 – Lionel Abate Etoundi, Michał Pietraczyk (obaj Kuźnia Ustroń)
10 – Tomasz Dzida, Kamil Jonkisz (obaj Czechowice-Dziedzice), Szymon Byrtek (Orzeł Łękawica), Kamil Kostecki (Unia Książenice)
9 –  Wojciech Rasek (Decor Bełk), Szymon Oczko (LKS Czaniec), Jan Janik (ROW Rybnik)
8 –  Natan Dzięgielewski, Michał Paluch (obaj GKS Tychy II), Tomasz Podgórski (Piast II Gliwice), Yaroslav Baranskyi, Łukasz Krakowczyk, Jakub Pochcioł (wszyscy ROW Rybnik), Robert Tkocz (Unia Książenice), Dawid Bober (Czarni Gorzyce)
7 –  Krzysztof Machowski, Marcel Misztal, Dorian Orliński,  (wszyscy GKS Tychy II), Jakub Raszka (LKS Bestwina/Czechowice-Dziedzice), Bartłomiej Pankowski (Piast II Gliwice), Piotr Bysiec (Unia Książenice)
6 –  Dawid Pawlusiński (Unia Turza), Aleksander Biegański (GKS Tychy II), Dominik Mąka, Bartosz Semeniuk (obaj Decor Bełk), Paweł Kozioł (Czechowice-Dziedzice), Tomasz Gomola (Kuźnia Ustroń), Maciej Felsch (LKS Czaniec), Grzegorz Szymoński (Czarni-Góral Żywiec/Orzeł Łękawica), Dariusz Łoś, Bartłomiej Ślosarczyk (obaj Drzewiarz Jasienica), Przemysław Brychlik (ROW Rybnik), Antoni Rozmus (Podbeskidzie II Bielsko-Biała)
5 –  Michał Czernek (Czechowice-Dziedzice), Szymon Kubica (Spójnia Landek/Czechowice-Dziedzice), Piotr Spende (Piast II Gliwice), Andrii Apanchuk, Rafał Hałat (obaj LKS Czaniec), Marcin Pośpiech (Orzel Łękawica), Kamil Kucharski (Czarni Gorzyce), Wojciech Wilczek (LKS Bestwina)
4 –  Daniel Podbioł, Michał Rycka (obaj Unia Turza), Tomasz Krężelok, Damian Nowak (obaj GKS Tychy II), Łukasz Spórna, Michał Stryczek (obaj Decor Bełk), Mariusz Masternak (Spójnia Landek), Szymon Królak (Drzewiarz Jasienica), Konrad Warmiński (ROW Rybnik), Mikołaj Wania (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Aleksander Nagórka (Czarni Gorzyce), Mateusz Włoszek (LKS Bestwina)
3 –  Patryk Dudziński, Piotr Glenc, Paweł Kulczyk, Kamil Sikora (wszyscy Unia Turza), Kacper Janiak, Kamil Kargulewicz, Łukasz Kopczyk, Marcin Kozina, Kajetan Rutkowski, Sebastian Steblecki (wszyscy GKS Tychy II), Bartosz Bartczuk, Jakub Szczęch (obaj Decor Bełk), Patryk Mizera, Marcin Mizia, Wojciech Padło, Łukasz Szędzielarz (wszyscy Czechowice-Dziedzice), Gabriel Kirejczyk, Konrad Stisz (obaj Piast II Gliwice), Mykola Bui, Bartosz Iskrzycki, Adrian Sikora (wszyscy Kuźnia Ustroń), Sebastian Wiśniowski (LKS Czaniec), Daniel Sobas (Spójnia Landek), Filip Gajda (Drzewiarz Jasienica), Nikodem Juraszczyk, Bartosz Kunat (obaj ROW Rybnik), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Damian Koleczko (Unia Książenice), Tomasz Kukla, Salvador Pryka (obaj Czarni Gorzyce), Jakub Pieterwas (Czarni-Góral Żywiec)
2 –  Maciej Gaszka, Szymon Kalisz, Paweł Staniczek (wszyscy Unia Turza), Michał Ploch, Krystian Wachowiak, Bartosz Zarębski (wszyscy GKS Tychy II), Dawid Grabiec, Tomasz Reguła (obaj Decor Bełk), Adam Matusz, Mateusz Wrana, Adam Zubrzycki (wszyscy Czechowice-Dziedzice), Patryk Fabian, Nikola Stojiljković, Mateusz Winciersz (wszyscy Piast II Gliwice), Konrad Kuder (Kuźnia Ustroń), Paweł Flis, Ilya Nazdryn-Platnitski, Seweryn Pielichowski (wszyscy LKS Czaniec), Tomasz Biółka (Orzeł Łękawica), Mateusz Biegun (Czarni-Góral Żywiec/Orzeł Łękawica), Mariusz Bojarski, Kamil Jaroś, Bartosz Rutkowski (wszyscy Spójnia Landek), Daniel Jeż, Marek Profic, Jakub Szendzielorz, Jakub Waliczek (wszyscy Drzewiarz Jasienica), Mateusz Cywka, Michał Pieczka, Olivier Wiora (wszyscy ROW Rybnik), Bartosz Bieroński, Konrad Bukowczan, Kacper Kudzia, Filip Laskowski, Franciszek Liszka, Michał Willmann (wszyscy Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Kajetan Florkowski, Kamil Kaczmarczyk, Jarosław Wieczorek (wszyscy Unia Książenice),Krzysztof Warło, Radosław Żbikowski (obaj Czarni Gorzyce), Michał Gacek, Dawid Gleindek, Kamil Kamionka, Krystian Patroń, Patryk Smalcerz, Patryk Wentland (wszyscy LKS Bestwina), Tomasz Janik, Jakub Knapek, Patryk Semik (wszyscy Czarni-Góral Żywiec)
1 –  Aleksander Barteczko, Szymon Jary, Kamil Kuczok, Wojciech Orzeł, Kamil Tront, Mariusz Wanglorz (wszyscy Unia Turza), Paweł Borzęcki, Miłosz Pawlusiński, Kacper Piątek, Michał Staniucha, Marcel Stefaniak (wszyscy GKS Tychy II), Piotr Groborz, Bartosz Smyla, Bartosz Wójcik (wszyscy Decor Bełk), Błażej Adamiec, Damian Zajączkowski, Marcin Zarychta, Rafał Żurek (wszyscy Czechowice-Dziedzice), Michael Ameyaw, Jakub Cembala, Maksym Gendera, Krzysztof Grzegorz, Piotr Karwowski, Piotr Liszewski, Bartosz Łuczak, Kacper Noworyta, Dawid Pilch, Miłosz Wala, Michał Zachciał (wszyscy Piast II Gliwice), Jakub Chmiel, Daniel Dobrowolski, Philemon Fabrice Beyene Essama, Dawid Haratyk, Arkadiusz Jaworski (wszyscy Kuźnia Ustroń), Bartłomiej Borak, Filip Handy, Szymon Nowak (wszyscy LKS Czaniec), Błażej Chwaja, Kamil Małolepszy, Dawid Olszowski, Sebastian Pępek, Marcin Studencki, Patryk Świniański (wszyscy Orzeł Łękawica), Kamil Bezak, Marcin Habdas, Szymon Kuś, Maciej Marek, Wojciech Pisarek, Mateusz Skrobol (wszyscy Spójnia Landek), Adam Grygier, Szymon Lizak, Jakub Maj, Adrian Pindera, Dawid Zieliński (wszyscy Drzewiarz Jasienica), Piotr Jakubowski, Marek Krotofil, Arkadiusz Lalko, Andrzej Malik (wszyscy ROW Rybnik), Michał Batelt, Wiktor Bućko, Mateusz Lipp, Titas Milasius, Szymon Mroczko, Konrad Sieracki, Klaudiusz Sommer, Szymon Stasik, Michał Studnicki, Kamil Szary (wszyscy Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Piotr Dudzik, Krzysztof Koch, Kacper Skrenik (wszyscy Unia Książenice), Kamil Benauer, Dawid Buczek, Mateusz Szuścik, Denis Waś, Marcin Widenka (wszyscy Czarni Gorzyce), Mateusz Droździk, Damian Gacek, Kacper Kudyba, Krystian Makowski, Kacper Mielnikiewicz, Adrian Miroski, Antoni Olek, Artur Sawicki, Kacper Wójtowicz (wszyscy LKS Bestwina), Jakub Kantyka, Mikołaj Stasica, Miłosz Węglarz, Kamil Zoń (wszyscy Czarni-Góral Żywiec)

One thought on “Sławomir Musiolik zdobył koronę króla strzelców

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top