Jesteś tutaj
Strona główna > IV liga > Ruszają przygotowania do nowego sezonu

Ruszają przygotowania do nowego sezonu

W najbliższy poniedziałek odbędą się pierwsze zajęcia treningowe naszych seniorów grających w IV lidze. Prezes Zenon Rek zdecydował się na przedłużenie współpracy z całym sztabem szkoleniowym, tak więc pierwszym trenerem pozostał Marek Hanzel, jego asystentem dalej będzie Dawid Skrzyszowski, za szkolenie bramkarzy w naszym klubie odpowiadał będzie podobnie jak w minionym sezonie Beniamin Jastrzębowski, a o odnowę biologiczną naszych zawodników wciąż dbać będzie Damian Sitko. Przypomnijmy, że nasza drużyna w poprzednich rozgrywkach zajęła 6 miejsce w tabeli gromadząc 57 punktów, tyle samo co piąty w tabeli Decor Bełk. Myśląc o lepszym miejscu w nowym sezonie na pewno musimy poprawić grę obronną oraz lepiej wykorzystywać atuty własnego boiska, bo z tym w ubiegłym sezonie mieliśmy spore problemy, zdobywając o pięć punktów więcej w meczach wyjazdowych niż u siebie. Po trzech tygodniach odpoczynku, przez pierwszy miesiąc przygotowań trener Hanzel zaplanował po cztery treningi tygodniowo zakończone w pierwszym tygodniu grą wewnętrzną, a później już meczami sparingowymi z ROW-em Rybnik, drużyną z Centralnej Ligi Juniorów Rakowa Częstochowa, Porawiem Większyce i Ruchem Radzionków. Na poniedziałkowych zajęciach możemy spodziewać się kilku nowych zawodników, jednych zaprosił trener Hanzel, inni jeszcze przed wyjazdem Prezesa na urlop negocjowali warunki gry w naszym klubie. Kto z nich ostatecznie zagra jesienią w Unii Turza przekonamy się niebawem i tak jak co roku na bieżąco będziemy informować o nowych nabytkach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top