Jesteś tutaj
Strona główna > IV liga > Ilias El Bouh nowym zawodnikiem Unii

Ilias El Bouh nowym zawodnikiem Unii

25-letni Ilias El Bouh został nowym zawodnikiem naszego klubu. Ten urodzony w Paryżu  pomocnik grał ostatnio w V-ligowym francuskim klubie Vierzon FC, ale ma za sobą także występy w najwyższej lidze na Malcie w zespole Gudja United w 2016 roku, czy też rok później w drugoligowym klubie z Bośni i Hercegowiny NK Podjeda. Ilias trenował z nami od jakiegoś czasu, a od środy jest już pełnoprawnym członkiem Unii. Niestety na debiut będzie musiał nieco poczekać, bo jak już informowaliśmy niedzielny mecz z Orłem Łękawica został odwołany. Jeżeli Ilias w meczach “sprzeda” to co pokazuje na treningach, to na pewno będzie sporym wzmocnieniem, osłabionej przez kontuzje, siły ofensywnej naszego klubu. Cieszymy się, że zawodnik tego pokroju zdecydował się na grę w naszych barwach i życzymy mu samych udanych występów na IV-ligowych boiskach. Ilias, bienvenue au club et bonne chance!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top