Rekordowe zwycięstwo trampkarzy

W sobotnie przedpołudnie nasi trampkarze młodsi urządzili sobie swoisty strzelecki festiwal zwyciężając LKS Pstrążna aż 29:0! To najprawdopodobniej najwyższe w historii zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny naszego klubu. Rywale przyjechali na ten mecz tylko w dziesięcioosobowym składzie i praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce. Turzanie już po 15 minutach gry prowadzili 7:0, a bramki na zmianę zdobywali Samuel Lis i Nikodem Mazur. Nie będziemy się w tej relacji „znęcać” nad przeciwnikiem, bo po prostu unici okazali się zdecydowanie lepszym zespołem, który z łatwością zdobywał kolejne bramki. Do przerwy podopieczni trenera Jacka Bugli zaaplikowali ich rywalom trzynaście, a jeszcze kilka znakomitych okazji na ich zdobycie zmarnowali. W drugiej połowie unici byli jeszcze bardziej skuteczni, choć nie wykorzystali m.in. rzutu karnego i nie trafiali w niektórych wybornych sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę, że rywal nie był najwyższych lotów i tak naprawdę siłę tego zespołu poznamy za tydzień w Kornowacu. Łupem bramkowym w spotkaniu z Pstrążną podzielili się Samuel Lis – 6 bramek, Nikodem Mazur i Kuba Biela po 5 bramek, Szymon Tatarczyk, Igor Rek, Jakub Piprek, Sebastian Materzok po 2 bramki i Sylwester Marcol, Tobiasz Banach, Kacper Osyda, Michał Grutz, Szymon Szymiczek po 1.

KS UNIA TURZA – LKS PSTRĄŻNA 29:0 (13:0)

Sędziował: Jakub Ganita

KS UNIA TURZA: Piotr Pendziałek – Igor Rek, Błażej Marcol, Filip Kosteczko – Szymon Szymiczek, Robert Myśliwiec, Jakub Kołat, Kacper Osyda, Kuba Biela – Samuel Lis, Nikodem Mazur. Ponadto grali: Sylwester Marcol, Tobiasz Banach, Sebastian Materzok, Szymon Tatarczyk, Jakub Piprek, Michał Grutz. Trener: Jacek Bugla.
LKS PSTRĄŻNA: Karol Musioł – Szymon Kołatek, Aleksander Piątek, Kamil Piątek, Arkadiusz Zieliński, Fabian Ziobro, Łukasz Psota, Kacper Dorna, Daniel Kalisz, Kacper Maciaszek. Trener: Tomasz Karkoszka