Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Kartki z historii cz.12

Kartki z historii cz.12

IV-ligowe kluby opowiedziały się w rozesłanej do nich ankiecie za startem sezonu 25 lipca, przesunięto także termin rozpoczęcia rywalizacji w okręgowym Pucharze Polski z 8 na 15 lipca oraz zaproponowano podział IV ligi na cztery grupy. To trzy najważniejsze decyzje jakie podjęto na wtorkowym spotkaniu przewodniczących Komisji d.s. Rozgrywek wszystkich Podokręgów wchodzących w skład Śląskiego Związku Piłki Nożnej, które bezpośrednio dotyczą naszego klubu. Ostateczne decyzje podjęte zostaną jednak po 20 czerwca, kiedy to mija termin potwierdzania udziału zespołów w nowych rozgrywkach. Zanim dowiemy się z kim i kiedy zagramy w przyszłym sezonie proponujemy kolejny odcinek naszych klubowych wspomnień.

07.06.2015 IV LIGA GR.II LKS UNIA TURZA – TS GÓRNIK PSZÓW 7:0 (3:0)
bramki dla Unii: Dawid Hanzel dwie (33 i 43 min.), Łukasz Sell 41 min., Bartłomiej Sikorski 59 min., Paweł Polak 75 min., Paweł Kulczyk 76 min. (głową), Piotr Szymiczek 81 min.
Skład: Marcin Musioł – Daniel Gojny, Gabriel Szkatuła, Grzegorz Jakosz, Piotr Szymiczek, Łukasz Sell, Arkadii Herasymov (53. Adam Ucher), Bartłomiej Sikorski (74. Jan Krupiński), Paweł Polak (81. Emanuel Markiewicz), Paweł Kulczyk, Dawid Hanzel (60. Dawid Skrzyszowski). Pozostali rezerwowi: Karol Wacławiec. Trener: Jan Adamczyk

08.06.2015 C KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA II TURZA – LKS II PAWŁÓW 3:0 wo ( goście nie przyjechali na mecz). Miał to być ostatni mecz w sezonie, turzanie zajęli drugie miejsce w tabeli i awansowali do klasy B.

06.06.2010 KLASA A PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA – LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA 0:4 (0:2)
Skład: Adrian Dąbek – Tomasz Pogoda, Piotr Stepczuk, Mariusz Różański (58. Robert Weisman), Krzysztof Wierzgoń (46. Zbigniew Błąkała), , Paweł Hanc (63. Paweł Majcher), Sławomir Szkonter (37. Daniel Mazurek), Tomasz Kowalewski, Michał Jambor, Mariusz Gajda, Rafał Mitko. Pozostali rezerwowi: Mirosław Myśliwiec. Trener: Mirosław Karpiuk

05.06.2005 A KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ KS PRZYSZŁOŚĆ II ROGÓW – LKS UNIA TURZA 2:3 (1:0)
bramki dla Unii: Mariusz Adamiec dwie (71 i 75 min.), Daniel Bersiński 90+5 min.
Skład: Marek Kłosok – Adam Lucyga, Mariusz Adamiec, Mariusz Różański, Adam Pogoda, Wojciech Hetmaniok, Krzysztof Szymiczek (62. Marcin Pietyra), Daniel Bersiński, Grzegorz Mucha, Michał Kowalczuk (70. Sławomir Chrobok), Leszek Dzierżęga. Trener: Piotr Stepczuk

04.06.2000 C KLASA PODOKRĘG RYBNIK LKS ZWONOWICE – LKS UNIA TURZA 2:1 (1:1)
bramka dla Unii: Artur Stańkusz 20 min. (głową)
Skład: Daniel Wieszołek – Robert Grzonka, Jacek Daniel, Mariusz Różański, Piotr Różański, Artur Roga (74. Bogdan Grzywa), Mirosław Stańkusz (32. Marcin Czerwik), Krzysztof Szymiczek, Marcin Plata, Sebastian Wala, Artur Stańkusz

04.06.1995 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LKS DĄB GASZOWICE 5:1 (2:1)
bramki dla Unii: Marcin Czyż dwie (31 i 65 min.), Adam Bugdoł 45 min., Mariusz Czyż 57 min., Zbigniew Cebulak 75 min.
Skład: Piotr Hanslik – Marek Musioł (83. Tomasz Musioł), Krzysztof Konarewicz, Marek Kurzawa, Zbigniew Bąkowski, Mirosław Miszczak, Marcin Czyż, Andrzej Kurzawa, Jarosław Baran (62. Zbigniew Cebulak), Mariusz Czyż (58. Jarosław Górski), Adam Bugdoł. Trener: Józef Nawrat

10.06.1990 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – TKKF ŻAR SZEROKA 8:0 (2:0)
bramki dla Unii: Mariusz Czyż trzy, Stefan Jeleń dwie, Krzysztof Lisowski, Jerzy Lisowski, Marek Kurzawa
Skład: Piotr Hanslik – Mirosław Miszczak, Tadeusz Ceglarek, Zdzisław Wilkus, Jarosław Łopusiński, Krzysztof Florczak, Stefan Jeleń, Krzysztof Lisowski, Grzegorz Nielaba (Marek Kurzawa), Mariusz Czyż (Kazimierz Drzeniek), Jerzy Lisowski. Trener: Józef Ucher

06.06.1985 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK KS 27 GOŁKOWICE – LZS UNIA TURZA 5:2 (2:0)
bramki dla Unii: Krzysztof Kłosek dwie
Skład: Zbigniew Łazowski – Łucjan Weisman, Zdzisław Knura, Mirosław Kołek, Ryszard Polnik, Zdzisław Wilkus, Edward Brudny, Edward Matuszczyk, Henryk Kaleta, Krzysztof Kłosek, Stanisław Sikora (64. Mirosław Grabiec)

08.06.1980 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LZS OLZA GODÓW 3:0
bramki dla Unii: Łucjan Bek, Zdzisław Knura, Wojciech Pukowiec
Skład: Zbigniew Łazowski – Bogusław Grabiec, Edward Brudny, Krzysztof Kłosek, Stanisław Sikora, Czesław Nittner, Łucjan Bek, Zenon Adamczyk, Zdzisław Knura, Wojciech Pukowiec, Kazimierz Rychły (Tadeusz Krótki)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top