Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Kartki z historii cz.10

Kartki z historii cz.10

Pomimo zakończonego przedwcześnie sezonu w naszym klubie dużo się dzieje. W czwartek pracę w Unii zakończył trener Rajmund Zborowski, w piątek i sobotę Prezes Zenon Rek prowadził rozmowy z dwoma kandydatami na stanowisko szkoleniowca naszego klubu w przyszłym sezonie, dowiedzieliśmy się też, że 1 lipca odbędzie się losowanie Wojewódzkiego Pucharu Polski, do którego przypomnijmy awansowaliśmy dzięki zwycięstwu w finale z Dębem Gaszowice oraz o terminach meczów pucharowych ( pierwsza runda już 8 lipca). Jesteśmy w trakcie ustalania sparingowych rywali, które jeżeli pandemia pozwoli, chcielibyśmy rozpocząć 13 czerwca od meczu z Czarnymi Gorzyce. Zanim to jednak nastąpi proponujemy dziesiątą już część naszych klubowych wspomnień.

23.05.2015 IV LIGA GR.II GTS BOJSZOWY – LKS UNIA TURZA 0:0
Skład Unii: Marcin Musioł – Piotr Szymiczek, Gabriel Szkatuła, Grzegorz Jakosz, Krzysztof Krzyżok, Łukasz Sell (46. Adam Ucher), Arkadii Herasymov (90+3. Sebastian Markiewicz), Bartłomiej Sikorski, Paweł Polak (88. Jan Krupiński), Paweł Kulczyk, Dawid Hanzel (70, Dawid Skrzyszowski). Pozostali rezerwowi: Karol Wacławiec, Emanuel Markiewicz, Szymon Sosna. Trener: Jan Adamczyk

24.05.2015 KLASA C PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA II TURZA – LKS ZAMECZEK II CZERNICA 4:2 (1:0)
bramki dla Unii II: Szymon Sztymelski dwie (33 i 80 min.), Wojciech Konopek 69 min., Kamil Buko 88 min.
Skład: Dawid Klepacki – Tomasz Pogoda, Wojciech Hetmaniok, Tomasz Stolarski, Filip Wiśniowski, Kamil Buko, Wojciech Konopek, Sławomir Szkonter, Karol Jurzyca, Mirosław Pawlusiński, Szymon Sztymelski. Trener: Wojciech Hetmaniok

23.05.2010 KLASA A PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS BRZEZIE – LKS UNIA TURZA 2:3 (1:2)
bramki dla Unii: Rafał Mitko dwie (41 i 90+3 min.), Sławomir Szkonter 17 min.
Skład: Adrian Dąbek – Tomasz Pogoda, Piotr Stepczuk, Zbigniew Błąkała, Krzysztof Wierzgoń (8. Mariusz Różański), Paweł Hanc (85. Paweł Majcher), Mariusz Gajda (68. Michał Kuban), Sławomir Szkonter, Michał Jambor, Tomasz Kowalewski, Rafał Mitko. Pozostali rezerwowi: Robert Weisman, Wojciech Hetmaniok, Piotr Paciok. Trener: Mirosław Karpiuk

21.05.2005 KLASA A PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE 3:0 (1:0)
bramki dla Unii: Leszek Dzierżęga dwie ( 2 min – głową i 66 min. – rzut karny), Wojciech Hetmaniok 63 min.
Skład: Marek Kłosok – Adam Lucyga, Mariusz Adamiec, Mariusz Różański, Adam Pogoda (83. Błażej Styrnol), Daniel Bersiński, Krzysztof Szymiczek, Marcin Pietyra (61. Sławomir Chrobok), Grzegorz Mucha (80. Marcin Wierzgoń), Wojciech Hetmaniok (74. Michał Kowalczuk), Leszek Dzierżęga.

20.05.2000 KLASA C PODOKRĘG RYBNIK LKS ZRYW JASTRZĘBIE – BZIE – LKS UNIA TURZA 1:0 (1:0)
Skład: Daniel Wieszołek (19. Jarosław Torba) – Robert Grzonka, Jacek Daniel, Mariusz Różański, Piotr Różański, Artur Roga (52. Szymon Mojżysz), Mirosław Stańkusz, Krzysztof Szymiczek, Marcin Plata, Sebastian Wala (85. Bogdan Grzywa), Artur Stańkusz (72. Rafał Menżyk).

21.05.1995 KLASA B PODOKRĘG RYBNIK LZS ORZEŁ MOSZCZENICA – LZS UNIA TURZA 2:3 (2:1)
bramki dla Unii: Krzysztof Konarewicz dwie ( 62 min. – rzut karny i 86 min. – rzut karny), Marcin Czyż 5 min.
Skład: Piotr Hanslik – Marek Musioł, Krzysztof Konarewicz, Zbigniew Cebulak (60. Jarosław Górski), Tomasz Musioł, Wojciech Hetmaniok, Marcin Czyż, Andrzej Kurzawa (46. Jarosław Baran), Marek Kurzawa, Mirosław Miszczak, Mariusz Czyż (88. Tomasz Czyż). Trener: Józef Nawrat

27.05.1990 KLASA B PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LZS ORZEŁ MOSZCZENICA 5:2 (4:1)
bramki dla Unii: Mariusz Czyż trzy, Tadeusz Ceglarek, Mirosław Miszczak
Skład: Piotr Hanslik – Marek Kurzawa, Tadeusz Ceglarek, Zdzisław Wilkus, Jarosław Łopusiński, Krzysztof Florczak (Mirosław Miszczak), Stefan Jeleń, Krzysztof Lisowski, Jerzy Lisowski (Grzegorz Nielaba), Mariusz Czyż, Andrzej Kurzawa. Trener: Józef Ucher

26.05.1985 KLASA B PODOKRĘG RYBNIK LZS PŁOMIEŃ POŁOMIA – LZS UNIA TURZA 5:1 (2:0)
bramka dla Unii: Krzysztof Kłosek
Skład: Piotr Hanslik – Łucjan Weisman, Stanisław Sikora, Edward Brudny, Ryszard Polnik, Wiesław Szewczyk (Edward Matuszczyk), Czesław Nittner, Zdzisław Wilkus, Henryk Kaleta (Bogusław Folwarczny), Krzysztof Kłosek, Mirosław Kołek.

25.05.1980 KLASA B PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LZS KOLEJARZ ZEBRZYDOWICE 1:2
bramka dal Unii: Marian Polnik
Skład: Zbigniew Łazowski – Bogusław Grabiec, Edward Brudny, Andrzej Józefczyk, Stanisław Sikora, Czeslaw Nittner, Łucjan Bek, Wojciech Pukowiec (Zenon Adamczyk), Roman Sitek, Zdzisław Knura, Marian Polnik.

25.05.1975 C KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS RADZIEJÓW – LZS UNIA TURZA 3:3
bramki dla Unii: Kazimierz Rychły dwie, Czesław Wawrzyczny
Skład: Marian Rychły – Marian Hanslik, Edward Brudny, Jan Wita, Kazimierz Rychły, Łucjan Bek, Edmund Przybyła (Roman Sitek), Czesław Nittner, Zdzisław Knura, Stanisław Sikora, Czesław Wawrzyczny. Trener: Edward Brudny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top