Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Rajmund Zborowski nie jest już trenerem Unii

Rajmund Zborowski nie jest już trenerem Unii

W dniu wczorajszym pracę w naszym klubie zakończył trener Rajmund Zborowski. Miał on pracować w Unii do 30 czerwca, ale przedwczesne zakończenie sezonu oraz planowany szybszy niż zwykle start nowych rozgrywek spowodował skrócenie obowiązującej umowy. Trener Zborowski pracował w Unii od sierpnia ubiegłego roku, najpierw jako asystent trenera Marcina Malinowskiego, a po jego odejściu od 7 października prowadził Unię jako pierwszy trener. Przejdzie on do historii naszego klubu jako szkoleniowiec, który nie poniósł żadnej porażki. Jego bilans to sześć wygranych w lidze, dwa zwycięstwa po rzutach karnych w Pucharze Polski oraz sześć wygranych i jeden remis w meczach sparingowych. Ta niezwykła seria pozwoliła Unii awansować do IV ligi i po raz pierwszy w historii zdobyć podokręgowy Puchar Polski. Dziękujemy Rajmundowi za zaangażowanie na rzecz naszego klubu, widać było, że wkłada w swoją pracę serce, i co najważniejsze, pomimo braku doświadczenia, jego warsztat trenerski i podejście do treningów zostało „zaakceptowane” przez jego podopiecznych, wśród których nie brakowało doświadczonych zawodników z ligową przeszłością. Mamy nadzieję, że dzięki pracy w Unii, choć nie trwała zbyt długo, trener Zborowski zebrał bogate doświadczenie, które wykorzysta w swojej dalszej trenerskiej przygodzie. Dziękujemy !!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top