Jesteś tutaj
Strona główna > NAJNOWSZE > Kartki z historii cz.6

Kartki z historii cz.6

Powoli znikają niektóre obostrzenia dotyczące aktywności sportowej, a związane oczywiście z szalejącym w dalszym ciągu na całym świecie koronawirusem, stąd też pojawiła się możliwość grupowego (po sześć osób) treningu dla seniorów, z czego nasz klub na pewno skorzysta. Zapowiedziano również specjalne rozporządzenie dotyczące rozgrywania meczów bez publiczności, gdzie zawodnicy i sędziowie nie będą musieli zakładać maseczek oraz zachowywać bezpiecznego odstępu, co w praktyce oznacza, że możliwe staje się wznowienie sezonu, co może nastąpić najwcześniej w ostatni majowy weekend. Teraz wszystko zależy od piłkarskich władz, które zdecydują jakie ligi wznowią na tych zasadach swoje rozgrywki. Zanim tak się stanie (decyzja do 11 maja), my proponujemy kolejny odcinek naszych klubowych wspomnień.

25.04.2015 IV LIGA GR.II GKS RADZIECHOWY WIEPRZ – LKS UNIA TURZA 2:1 (0:0)
bramka dla Unii: Arkadii Herasymov 59 min. W 51 min. Marcin Musioł obronił rzut karny wykonywany przez Łukasza Błasiaka, a w 72 min. Paweł Kulczyk otrzymał czerwoną kartkę.
Skład: Marcin Musioł – Krzysztof Krzyżok, Jan Krupiński, Grzegorz Jakosz, Daniel Gojny, Łukasz Sell (66. Dawid Skrzyszowski), Piotr Szymiczek (46. Adam Ucher, 84. Denys Miroshnychenko), Arkadii Herasymov, Bartłomiej Sikorski, Paweł Kulczyk, Dawid Hanzel. Pozostali rezerwowi: Jakub Świerczek, Szymon Sosna. Trener: Jan Adamczyk

26.04.2015 C KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA II TURZA – LKS RUCH BOLESŁAW 3:3 (1:1)
bramki dla Unii II: Mirosław Pawlusiński dwie 25 min;84 min;, Kamil Buko 63 min;
Skład: Patryk Szłapka – Kamil Buko, Wojciech Hetmaniok, Tomasz Pogoda, Filip Wiśniowski, Wojciech Konopek, Sławomir Szkonter, Dawid Klepacki, Karol Jurzyca, Daniel Łuska, Mirosław Pawlusiński. Trener: Wojciech Hetmaniok

25.04.2010 A KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA – LKS OCICE 2:2 (1:1)
bramki dla Unii: Tomasz Kowalewski 17 min;, Rafał Mitko 60 min. (głową)
Skład: Rafał Gajdosz – Krzysztof Wierzgoń, Piotr Stepczuk, Mariusz Różański (46. Mirosław Kotas), Mariusz Gajda, Paweł Hanc (63. Paweł Majcher), Michał Jambor (88. Wojciech Hetmaniok), Sławomir Szkonter (90+3. Robert Weisman), Tomasz Pogoda, Tomasz Kowalewski, Rafał Mitko. Pozostali rezerwowi: Mirosław Myśliwiec, Michał Kuban. Trener: Mirosław Karpiuk

24.04.2005 A KLASA PODOKRĘG RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA – LKS SAMBOROWICE 0:1 (0:0)
Skład: Marek Kłosok – Adam Lucyga (76. Sławomir Chrobok), Mariusz Adamiec, Mirosław Miszczak (58. Marcin Pietyra), Mariusz Różański, Jan Brocki (87. Adam Pogoda), Piotr Stepczuk, Daniel Bersiński, Grzegorz Mucha (83. Marcin Wierzgoń), Wojciech Hetmaniok, Leszek Dzierżęga

Wiosną 2000 roku w tym terminie nastąpiła świąteczna przerwa w rozgrywkach.

23.04.1995 KLASA B PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LZS ŁUKÓW 1:2 (0:1)
bramka dla Unii: Zbigniew Cebulak 75 min.
Skład: Piotr Hanslik – Marek Musioł, Zbigniew Cebulak, Zbigniew Bąkowski (69. Zdzisław Wilkus), Tomasz Musioł, Mirosław Miszczak, Marcin Czyż, Krzysztof Konarewicz (56. Wojciech Klepek), Jarosław Baran (46. Jarosław Górski), Andrzej Kurzawa, Wojciech Hetmaniok. Trener: Józef Nawrat

29.04.1990 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – TKKF SPOŁEM JASTRZĘBIE 0:0
Skład: Piotr Hanslik – Marek Kurzawa, Tadeusz Ceglarek, Zdzisław Wilkus, Jarosław Łopusiński, Krzysztof Florczak, Stefan Jeleń, Krzysztof Lisowski, Dariusz Jurgaś, Andrzej Kurzawa, Jerzy Lisowski. Trener: Józef Ucher

28.04.1985 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – TKKF JEDNOŚĆ KAMIEŃ 0:1 (0:1)
Skład: Zbigniew Łazowski – Edward Matuszczyk, Zdzisław Knura, Mirosław Kołek, Ryszard Polnik, Zdzisław Wilkus, Czesław Nittner, Henryk Kaleta (46. Mariusz Wolny), Łucjan Weisman, Krzysztof Kłosek, Bogusław Folwarczny

27.04.1980 B KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS UNIA TURZA – LZS NAPRZÓD KOKOSZYCE 4:0
bramki dla Unii: Roman Sitek, Łucjan Bek, Zdzisław Knura, Kazimierz Rychły
Skład: Zbigniew Łazowski – Bogusław Grabiec, Edward Brudny, Krzysztof Kłosek, Zenon Adamczyk, Roman Sitek, Czesław Nittner, Łucjan Bek, Zdzisław Knura, Stanisław Sikora (Marian Polnik), Kazimierz Rychły

27.04.1975 C KLASA PODOKRĘG RYBNIK LZS BRZEZIE – LZS UNIA TURZA 2:6
bramki dla Unii: Łucjan Bek dwie, Marian Hanslik, Kazimierz Rychły, Zdzisław Knura, Czesław Nittner
Skład: Marian Rychły – Marian Hanslik, Edward Brudny, Jan Wita, Kazimierz Rychły, Józef Sitek, Łucjan Bek, Zdzisław Polnik, Zdzisław Knura, Czesław Nittner, Czesław Wawrzyczny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top