Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Marcin Musioł ponownie w Unii

Marcin Musioł ponownie w Unii

Dzisiaj zawodnikiem Unii został 27-letni bramkarz Marcin Musioł, który trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego z A-klasowej Gwiazdy Skrzyszów. Myślę, że Marcina nie trzeba zbytnio naszym kibicom przypominać, gdyż w latach 2014-2018 był ostoją Unii i jednym z głównych autorów awansów naszego klubu najpierw do IV, a później do III ligi. Szczególnie utkwiła nam w pamięci postawa Marcina w pierwszym meczu barażowym o awans do III ligi z Gwarkiem Tarnowskie Góry, gdzie ratował Unię wręcz w nieprawdopodobnych sytuacjach. Po spadku Unii na jeden sezon wrócił do Odry Wodzisław w barwach której przed dziewięciu laty zagrał w dwóch meczach I ligi, a z którą ostatnio awansował na IV-ligowy poziom. Jesienią zaś stał się zawodnikiem spadkowicza z klasy okręgowej ze Skrzyszowa, gdzie był zmiennikiem Szymona Wątroby. Teraz wraca do Unii, dla której rozegrał do tej pory 103 ligowe spotkania, w 28 z nich zachował czyste konto. Co ciekawe, jako pierwszy pokonał go w jego trzecim meczu w barwach Unii… obecny trener Gwiazdy Bartosz Hudek. W naszym klubie Marcin rywalizował będzie o miejsce między słupkami z Przemysławem Cieślą i zapowiada się niezwykle ciekawa rywalizacja. Jednego możemy być pewni, że obojętnie kto stanie w naszej bramce, będzie pewnym punktem naszej drużyny. Marcin, witamy po raz drugi w Unii i życzymy Ci samych udanych występów.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top