Jesteś tutaj
Strona główna > klasa okręgowa > Krystian Imiela nowym zawodnikiem Unii

Krystian Imiela nowym zawodnikiem Unii

19-letni Krystian Imiela został dzisiaj nowym zawodnikiem naszego klubu. Trafił do nas na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu z Górnika Zabrze, gdzie grał głównie w Centralnej Lidze Juniorów U-19. Krystian jest wychowankiem MOSiR-u Jastrzębie i tam też mieszka, stąd też pomysł sprowadzenia go do naszego klubu. „Pomogła” też temu kontuzja Dawida Pawlusińskiego, który w planach trenera Marcina Malinowskiego miał zastąpić Dawida Hanzela na „szpicy” naszego ataku i musieliśmy szukać jego zastępcy, bo sam Dominik Zganiacz to za mało jak na zespół, który ma zamiar walczyć o czołowe miejsca w tabeli. Krystian w dwóch sparingach spisał się na tyle dobrze, że trener Malinowski zdecydował się dać mu szansę. Mamy nadzieję, że już jutro, jeśli wyjdzie na boisko w meczu z Czerwionką, pokaże swój potencjał, w czym powinna mu pomóc obecność znacznie bardziej doświadczonych kolegów. Witając Krystiana w naszym klubie, życzymy mu samych udanych występów i mnóstwa strzelonych goli.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top