Świetny początek młodzików

Od wysokiego zwycięstwa 14:0 nad Pstrążną rozpoczęła sezon nasza drużyna młodzików młodszych. Podopieczni trenera Dariusza Pawlusińskiego od początku spotkania osiągnęli sporą przewagę i po kwadransie prowadzili już 4:0. Przed przerwą powiększyli ją jeszcze do ośmiu goli i było jasne, że grający „gołą” dziewiątką goście w drugiej połowie będą mieli problemy by uniknąć dwucyfrówki. Udawało im się to do 42 minuty, kiedy to na 10:0 podwyższył Nikodem Mazur, autor aż pięciu bramek w tym meczu. Dwie dołożył też Igor Rek, a jutro obaj zagrają w kadrze Podokręgu Racibórz w turnieju o Puchar Jerzego Wyrobka w Chorzowie. Dobrze do zespołu wprowadził się także pozyskany z MKP Odra Centrum Wodzisław Sebastian Materzok, który jeszcze przed przerwą skompletował hattricka. Dobrze zaprezentował się także drugi z nowych nabytków Unii pozyskany z Wichra Wilchwy Oskar Godulla, ale kilka razy zabrakło mu zimnej krwi pod bramką rywala i w tym spotkaniu nie wpisał się na listę strzelców. Zobaczymy jak dalej potoczą się losy naszego młodziutkiego zespołu w tych rozgrywkach, za tydzień czeka ich wyjazdowy pojedynek z Naprzodem Krzyżkowice.

KS UNIA TURZA – LKS PSTRĄŻNA 14:0 (8:0)

1 – 0 Nikodem Mazur 5 min.
2 – 0 Sebastian Materzok 11 min.
3 – 0 Sebastian Materzok 13 min.
4 – 0 Igor Rek 15 min.
5 – 0 Bartosz Kucza 22 min.
6 – 0 Nikodem Mazur 26 min.
7 – 0 Sebastian Materzok 27 min.