Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Nie żyje Jerzy Szkatuła

Nie żyje Jerzy Szkatuła

Doszła do nas smutna wiadomość, że do wieczności odszedł nasz były zawodnik, trener i działacz Jerzy Szkatuła. Popularny „Jorguś” był w latach 60-tych ubiegłego wieku ostoją naszej defensywy, po zakończeniu przygody z piłką pomagał przy budowie Domu Sportu, Kultury i Rekreacji, trenował młodzież w naszym klubie, a na przełomie wieków przez dwie kadencje pełnił funkcję wiceprezesa do spraw gospodarczych w Zarządzie naszego klubu. Ostatnio Jurek gorąco kibicował Unii w meczach na własnym boisku, starając się nie opuścić żadnego spotkania. Pogrzeb zmarłego Jurka odbędzie się w czwartek 21 lutego o godz.9.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Turzy Śląskiej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top