Jesteś tutaj
Strona główna > klasa okręgowa > Jacek Gorczyca zakończył pracę w Unii

Jacek Gorczyca zakończył pracę w Unii

We wtorek 8 stycznia zakończył pracę w naszym klubie trener Jacek Gorczyca. Umowa pomiędzy klubem i trenerem skończyła się 31 grudnia i za porozumieniem stron nie została przedłużona. Przypomnijmy, że trener Gorczyca objął Unię 18 maja 2018 roku podejmując się trudnego zadania utrzymania naszego zespołu w III lidze. Choć drużyna pod jego wodzą zdobyła w sześciu meczach 10 punktów i grała naprawdę dobrze, strat nie udało już się odrobić i Unia po dwóch sezonach pożegnała się z III ligą. Zadowoleni z pracy trenera i stylu gry prezentowanego przez prowadzony przez niego zespół, działacze naszego klubu zdecydowali się przedłużyć współpracę z trenerem Gorczycą. Jesienią ubiegłego roku w klasie okręgowej Unia odniosła aż 13 zwycięstw, ale porażka w ostatnim meczu z głównym rywalem do awansu APN Odra Wodzisław sprawiła, że straciliśmy pierwsze miejsce w tabeli okupowane przez Unię od piątej kolejki rozgrywek. Ogólny bilans trenera Jacka Gorczycy w naszym klubie wydaje się być imponujący, bowiem w 21 meczach unici odnieśli 16 zwycięstw, jeden mecz zremisowali, a cztery spotkania zakończyły się ich porażką. Dziękujemy trenerowi za te 235 dni pracy w naszym klubie, dodajmy pracy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu. Życzymy trenerowi Jackowi sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej, i tej z najmłodszymi adeptami futbolu, i oby jak najszybciej, także z seniorami już w nowym klubie. 

One thought on “Jacek Gorczyca zakończył pracę w Unii

  1. Jestem zdziwiony tą zmianą na stanowisku trenera. To był bardzo dobry czas dla Unii pod wodzą trenera Jacka Gorczycy. Kiedy wyglądało na to , że wszystko jest poukładane i Unia pójdzie za ciosem w walce o awans do IV ligi, trener musi odejść. Ale my kibice nie wszystko musimy rozumieć. Dziękujemy Panie trenerze.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top