Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Rozpoczęcie sezonu orlików

Rozpoczęcie sezonu orlików

Poniedziałkowym meczem z Markowicami swój nowy sezon rozpoczynają nasze orliki. Z powodu opóźnień w budowie orlika przy naszej szkole, na razie swoje mecze podopieczni trenera Dariusza Pawlusińskiego rozgrywać będą na Orliku w Gorzycach w poniedziałki o godz.17.00. Kadra Unii uległa w przerwie letniej sporym przetasowaniom, w nowym sezonie w rozgrywkach orlików grać mogą zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi, stąd też zabraknie już w tej drużynie Patryka Adamczyka, Kuby Bieli, Piotra Pendziałka, Szymona Mrowczyka i Marcina Kłosoka. Do zespołu trenera Pawlusińskiego dołączyła dwójka chłopców z Fortecy Świerklany bracia Nikodem i Filip Mazurowie oraz zawodnicy którzy dotychczas grali w żakach: Bartosz Kucza, Kamil Tkaczyk czy też Bartosz Kurzydem, a w dalszym ciągu o sile tej drużyny stanowić będą bracia Marcolowie, Igor Rek i Kacper Osyda. Unia w dalszym ciągu poszukuje nowych zawodników, którzy chcieliby uczyć się piłkarskiego abecadła pod okiem znakomitego piłkarza, który przez siedem sezonów grał w polskiej ekstraklasie, a od dwóch lat gra w piłkę w Unii i jednocześnie szkoli naszą młodzież. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko chłopców, ale i dziewczynki z roczników 2008-2012 na zajęcia piłkarskie w naszym klubie. Drużyna orlików utrzymała się w poprzednim sezonie w grupie mistrzowskiej i teraz wraz z Unią Racibórz, Tworkowem, Czyżowicami, Gaszowicami i Markowicami grać będzie o tytuł najlepszej drużyny Podokręgu Racibórz.15 września zaś turniejem organizowanym przez nasz klub swoje rozgrywki rozpoczną żaki (rocznik 2010 i młodsi), a wezmą w nim udział oprócz gospodarzy także zespoły KS AP United i Płomienia Kobyla. Tą drużyną opiekował się będzie Dawid Pawlusiński, który na pewno chciałby przekazać swoim podopiecznym to wszystko, czego nauczył się w młodzieżowych drużynach Cracovii Kraków, której barwy reprezentował do 2016 roku. Zainteresowanych grą w Unii prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej dotyczących terminów treningów, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:

512 161 005 –  Dariusz Pawlusiński – koordynator d/s szkolenia młodzieży
782 023 048 – Jan Adamczyk – dyrektor d/s sportowych
606 234 879 – Zbigniew Adamczyk – kierownik drużyny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top