Jesteś tutaj
Strona główna > klasa okręgowa > Dawid Pawlusiński pozostaje w Unii

Dawid Pawlusiński pozostaje w Unii

20-letni Dawid Pawlusiński został wczoraj definitywnie zawodnikiem Unii Turza. Po dwóch sezonach spędzonych w naszym klubie na wypożyczeniu z Cracovii Kraków od wczoraj młodszy „Plastik” jest już „pełnoprawnym” zawodnikiem Unii z czego się bardzo cieszymy i jednocześnie dziękujemy klubowi z Krakowa za szybkie załatwienie tego transferu. Dawid w ciągu poprzednich dwóch sezonów zdążył już rozegrać w naszym klubie 56 meczów (50 w pierwszym zespole) w których zdobył dwie bramki, a przy czterech asystował. Na pewno tych spotkań byłoby więcej, gdyby nie prześladujące Dawida drobne kontuzje, które kilka razy eliminowały go z gry na 2-3 mecze. Dawid skończył już co prawda wiek młodzieżowca, ale w klasie okręgowej również w zbliżającym się sezonie nie będzie wymagana obecność na boisku żadnego zawodnika urodzonego w 1998 roku lub młodszym. Zresztą po spadku z III ligi kadra naszego zespołu uległa sporym zmianom i Dawid należeć będzie do grona tych bardziej doświadczonych stażem w Unii. Cieszymy się, że Dawid będzie dalej reprezentował nasz klub i życzymy mu samych udanych występów na boisku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top