Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Jacek Gorczyca trenerem Unii

Jacek Gorczyca trenerem Unii

41-letni Jacek Gorczyca został następcą urlopowanego Józefa Dankowskiego na stanowisku trenera III-ligowej drużyny naszej Unii. Nowy szkoleniowiec naszego zespołu to były bramkarz, wychowanek Szombierek Bytom, a potem też zawodnik bytomskiej Polonii, Piasta Gliwice czy w ostatnich latach swojej piłkarskiej kariery GKS-u Katowice. Naszym kibicom może być znany z faktu, że w latach 2005-2006 rywalizował przez półtora roku o miejsce w bramce wodzisławskiej OdryMariuszem Pawełkiem, Wojciechem Skabą czy Adamem Stachowiakiem. Jako trener pracował on głównie w GKS-ie Katowice prowadząc m.in. w sezonie 2014/2015 drugi zespół w IV lidze, poza tym był trenerem bramkarzy w Szombierkach i Gwarku Tarnowskie Góry. Nasz nowy trener prowadzi też kadrę Śląska 14-latków oraz szkoli dzieci w Szombierkach. Mamy nadzieję, że ta zmiana przyniesie pozytywne efekty w głowach naszych zawodników, bo umiejętności na pewno wystarczają na spokojne pozostanie w III lidze. Życzymy trenerowi Gorczycy owocnej pracy w naszym klubie i utrzymania Unii na trzecioligowym szczeblu.

One thought on “Jacek Gorczyca trenerem Unii

  1. Kibicuję drużynie Unii od kilku lat i mam cichą nadzieję, że los będzie dla nas łaskawy, a nowy Trener zdoła to wszystko poukładać i obronimy się przed spadkiem, czego z całego serca życzę nowemu Trenerowi. Trzymam kciuki !

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top