Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Nowi zawodnicy w Unii

Nowi zawodnicy w Unii

Wiosną barwy naszego klubu reprezentować będą 34-letni pomocnik Kamil Kostecki oraz o siedem lat młodszy środkowy obrońca Arkadiusz Lalko, którzy jesienią grali w Pniówku Pawłowice. Obaj związali się z Unią do końca toczącego się sezonu, a w razie utrzymania się turzan w III lidze obaj pozostaną w Unii także w kolejnym sezonie. Obaj zawodnicy to już doświadczeni piłkarze, którzy rozegrali ponad 200 spotkań na ligowych boiskach. Kamil grał m.in. w I -ligowych wówczas GKS-ie Jastrzębie i ROW-ie Rybnik, później biegał także w tych drużynach po boiskach II ligi, a ostatnie 3,5 roku spędził we wspomnianym Pniówku Pawłowice, gdzie był kapitanem zespołu. Popularny „Lalo” w Starcie Bogdanowice, Przyszłości Rogów, Odrze Wodzisław i Pniówku rozegrał 193 mecze w III lidze, w których zdobył 23 bramki. Ma za sobą także niezbyt udany co prawda epizod w II-ligowej Odrze Opole, ale z pewnością jego doświadczenie przyda się naszej  defensywie, która jesienią z konieczności grała w nieco eksperymentalnym ustawieniu. Liczymy, że zarówno Kamil jak i Arek z łatwością wkomponują się do drużyny trenera Józefa Dankowskiego i wiosną będą stanowić o jej sile. Obu zawodnikom życzymy samych udanych występów w barwach naszego klubu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top