Jesteś tutaj
Strona główna > NAJNOWSZE > Zmarł Herman Grabiec

Zmarł Herman Grabiec

W piątek odszedł do wieczności zasłużony działacz naszego klubu śp. Herman Grabiec. Był on związany z Unią od lat 60-tych minionego wieku, kiedy to występował na boisku w roli bramkarza, a po zakończeniu czynnej przygody z piłką pełnił rozmaite funkcje od gospodarza do Prezesa włącznie. Przez długie lata piastował funkcję klubowego skarbnika, a w latach 1980 -1981 był wspomnianym Prezesem LKS Unia Turza. W XXI wieku przez długie lata był przewodniczącym, a później członkiem Komisji Rewizyjnej naszego klubu. Poza działaniem, był także wiernym kibicem i starał się być na każdym meczu Unii na własnym boisku, nie tylko pierwszej drużyny, ale także rezerw, gdzie często grał jego wnuk Robert Weisman, któremu zresztą mocno kibicował już w latach jego gry w trampkarzach. Śmierć śp. Hermana jest wielką stratą dla naszego klubu, bowiem odszedł od nas nie tylko działacz, ale przede wszystkim życzliwy człowiek, którego zawsze warto było posłuchać. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 23 października o godz. 9.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Turzy Śląskiej. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top