Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Dzisiaj mecz z liderem

Dzisiaj mecz z liderem

Trudne zadanie czeka naszych zawodników w dzisiejsze późne popołudnie, gdyż w meczu XIII kolejki o mistrzostwo III ligi zmierzą się na wyjeździe z liderującą w tabeli Skrą Częstochowa. Gospodarze dopiero w ubiegłą środę stracili pierwsze punkty na własnym boisku remisując bezbramkowo w  zaległym meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry, a do tego spotkania zaliczyli sześć zwycięskich pojedynków w których stracili tylko cztery bramki. Najlepszym strzelcem zespołu z Częstochowy jest Daniel Rumin, który zdobył na razie sześć goli. Drużyna trenera Jakuba Dziółki spisuje się na razie rewelacyjnie, szczególnie jeśli chodzi o grę defensywną i trudno nam będzie sforsować zasieki obronne częstochowian. Mamy jednak nadzieję, że pomimo kolejnych osłabień ( choroby Piotra Szymiczka i Tomasza Okraszewskiego) „postawimy” się liderowi i pokażemy, że rywale z wyższej półki wyzwalają w naszych zawodnikach dodatkowe siły do walki. Z resztą mecz z czołowym zespołem rozgrywek jest wystarczającym argumentem do tego, by pokazać na boisku pełnię swoich umiejętności, i wierzymy, że takowe zademonstrują podopieczni trenera Józefa Dankowskiego w meczu ze Skrą. Pierwszy gwizdek arbitra Huberta Sarżyńskiego z Wrocławia zabrzmi o godz.17.00

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top