Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Unia pozyskała nowego zawodnika

Unia pozyskała nowego zawodnika

Po kilku tygodniach intensywnej pracy działaczy Unii z dyrektorem sportowym Janem Adamczykiem na czele, udało się wreszcie uprawnić do naszego klubu 21- letniego Stanislava Shtanenko. Ten ukraiński lewy obrońca trenował już z nami od jakiegoś czasu, ale ponieważ nie grał on jeszcze w Polsce, a nasz klub nie był zarejestrowany w systemie międzynarodowych transferów prowadzonych przez FIFA ( Transfer Match System),  stąd załatwianie wszelkich formalności trwało dosyć długo.

„Stachu” ma za sobą 17 spotkań w juniorskich reprezentacjach Ukrainy, był wtedy zawodnikiem Karpat Lwów, a potem próbował swoich sił także poza granicami swojej ojczyzny, m.in. na Słowenii i we Włoszech. W treningach nasz nowy nabytek spisuje się dobrze, więc mamy nadzieję, że w naszej trudnej sytuacji kadrowej, będzie sporym wzmocnieniem formacji defensywnej. Życzymy Stanislavowi szybkiego wkomponowania się do drużyny i samych udanych występów w barwach Unii.

2 thoughts on “Unia pozyskała nowego zawodnika

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top