Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Żaki wygrywają turniej w Raszczycach

Żaki wygrywają turniej w Raszczycach

W swoim pierwszym w tym sezonie turnieju nasi najmłodsi adepci futbolu odnieśli wspaniały sukces wygrywając zawody w Raszczycach. Turniej odbył się z udziałem trzech drużyn, gdyż nie dotarł do Raszczyc zespół Wypoczynku Buków, a nasi zawodnicy pokonali najpierw LKS Zameczek Czernica 6:1, w drugim zaś meczu zremisowali z gospodarzami 5:5, choć prowadzili już 5:1. Ten remis wystarczył do wygrania tego turnieju, gdyż we wcześniejszym spotkaniu Czernica ograła 6:1 Raszczyce.

Bramki dla Unii zdobyli: Kacper Osyda 5, Karol Adamczyk 3, Bartosz Kurzydem 2 i Błażej Marcol 1. Postawa naszych zawodników musi cieszyć, gdyż z poprzedniego składu zostało tylko czterech chłopców, resztę drużyny stanowią zawodnicy, którzy dopiero na początku września zaczęli trenować pod okiem Dariusza Pawlusińskiego i  uczą się na razie podstaw piłkarskiego rzemiosła. Już za tydzień odbędzie się kolejny turniej, którego gospodarzem będzie nasz klub. Najprawdopodobniej odbędzie się on w sobotę 7 października na Orliku w Gorzycach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top