Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Tomasz Palasz zastąpił Marcina Grabowskiego

Tomasz Palasz zastąpił Marcina Grabowskiego

Nowym trenerem naszych orlików został 34-letni Tomasz Palasz, który od minionego poniedziałku przejął schedę po Marcinie Grabowskim. Nasz nowy trener pracował do tej pory w MKP Odrze Centrum Wodzisław, gdzie szkolił chłopców z rocznika 2005. Trener Palasz jest także jeszcze aktywnym piłkarzem, od kilku lat jest jednocześnie trenerem i zawodnikiem obecnie C-klasowego Rozwoju Bełsznica.

Trenera czeka w naszym klubie niełatwa praca, gdyż po zawirowaniach z utworzeniem przez trenera Grabowskiego własnej Akademii Młodych Mistrzów „Rapid” z poprzedniej kadry pozostała de facto piątka zawodników, więc reszta chłopców musi jak najszybciej podnieść swoje umiejętności, by chociaż częściowo dorównać swoim bardziej ogranym kolegom. Debiut nowego trenera, może nie był zbyt udany, gdyż w poniedziałek nasze orliki uległy na własnym boisku faworytowi rozgrywek w grupie I Unii Racibórz 2:12, ale wynik nie do końca odzwierciedla przebieg gry.

Podopieczni trenera Palasza grali całkiem poprawnie, ale mieli kłopoty z wykorzystywaniem pozycji bramkowych i tylko Patrykowi Adamczykowi i Kubie Bieli udało się umieścić piłkę w siatce. Zobaczymy jak dalej potoczą się losy naszego zespołu w najsilniejszej grupie rozgrywkowej na szczeblu Podokręgu Racibórz, wierzymy, że nowy trener szybko poukłada sobie zespół i jego podopieczni stopniowo będą robić postępy.

Liczymy też, że wymuszona poniekąd zmiana trenera przyniesie korzyści w postaci nowych zawodników, którzy pojawiać się będą na treningach prowadzonych w bardzo ciekawy sposób przez młodego, ale już doświadczonego szkoleniowca. Życzymy trenerowi Palaszowi owocnej pracy i serdecznie witamy w naszym klubie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top