Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Unia z dofinansowaniem MSiT-u !!!

Unia z dofinansowaniem MSiT-u !!!

Wczoraj wpłynęła do naszego klubu wspaniała wiadomość, Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało Unii dofinansowanie w wysokości 10.000 złotych na zakup sprzętu sportowego i wynagrodzenie trenerów drużyn młodzieżowych. Wniosek złożony przez nasz klub w projekcie KLUB 2017 został pozytywnie rozpatrzony, stąd jesteśmy jednym ze 1314 podmiotów, które w drugim naborze spełniły wszystkie kryteria i pozytywnie przeszły etap weryfikacji przez MSiT.

Cieszymy się, że nasza praca z najmłodszymi adeptami futbolu została doceniona przez tak zacne gremium i dołożymy wszelkich starań, aby w dalszym ciągu rozwijać szkolenie młodzieży w naszym klubie, co będzie możliwe dzięki zakupowi sprzętu sportowego oraz zatrudnieniu młodych i ambitnych trenerów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pracę nad tworzeniem wniosku za okazaną pomoc i zapewniamy, że otrzymane dofinansowanie zostanie skutecznie wykorzystane.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top