Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Jan Adamczyk wraca do Unii

Jan Adamczyk wraca do Unii

Od środy w naszym klubie pracuje na stanowisku dyrektora sportowego Jan Adamczy, nasz były trener, który wraz z Unią przeszedł drogę z A klasy do III ligi. Tę funkcję powierzył mu Zarząd Unii chcąc wykorzystać jego bogate doświadczenie w funkcjonowaniu struktur piłkarskich w polskiej piłce, jednocześnie by usprawnić także działalność naszego klubu w kwestiach sportowych, które ostatnio spoczywały głównie na barkach kierownika drużyny III ligi Zbigniewa Adamczyka.

Liczymy na owocną współpracę nowego dyrektora sportowego z całym pionem szkoleniowym Unii i wierzymy, że pomoże on usystematyzować pracę w tym zakresie w  swoim „staro-nowym” klubie.

One thought on “Jan Adamczyk wraca do Unii

  1. Ten człowiek to jedna wielka porażka nie widzę nadziei na lepszą przyszłość a tak poza tym żaden go już nie chce jako trenera to się chwyta brzytwy -powinien być poważniejszy chyba mu emerytury górniczej starcza i prosze nie pisać że robi to dla idei lub z pasji on nic w życiu nie zrobił za darmo

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top