Jesteś tutaj
Strona główna > Juniorzy > Wysokie porażki juniorów

Wysokie porażki juniorów

Dwie wysokie przegrane zanotowały nasze drużyny juniorów młodszych w inauguracyjnej kolejce rozgrywek. Podopieczni Przemysława Pawliczka grający w III Lidze Wojewódzkiej ulegli w Rydułtowach miejscowemu Naprzodowi 0:9, grając cały mecz w dziesiątkę, a ich o rok młodsi koledzy przegrali u siebie z Radziejowem 5:14.

Trener Rafał Kapek miał co prawda do dyspozycji jedenastu zawodników, ale już na początku meczu kontuzji doznał Kacper Mularczyk, a w drugiej połowie z tego samego powodu boisko musiał opuścić Robert Zając i turzanie kończyli mecz w dziewiątkę. Początek tego spotkania należał do unitów, którzy po 10 minutach prowadzili 2:0 po bramkach Jakuba Milka i Roberta Zająca, ale potem do głosu doszli goście i jeszcze przed przerwą wpakowali sześciokrotnie piłkę do naszej bramki.

Cztery z nich zdobył bezsprzecznie najlepszy na boisku Mateusz Rynkiewicz, który indywidualnymi akcjami rozbijał bez problemów naszą defensywę. W drugiej połowie „rozstrzelał” się także Kacper Chowański, który do jednego gola w pierwszej części gry dorzucił kolejne cztery i wraz ze wspomnianym Rynkiewiczem skompletowali w ten sposób „pięciopaka”.

Pozostałe bramki dla gości strzelili Łukasz Stephan trzy i Adrian Barchański jedną. Nasz zespół pomimo gry w osłabieniu także potrafił zdobywać gole, a te na swoje konto zapisali Milek i Zając oraz Błażej Wiśniowski. Mamy nadzieję, że już na czwartkowe mecze, kadry naszych drużyn będą liczniejsze, bo tylko wtedy będziemy mogli myśleć o lepszych rezultatach.

Skład Unii w meczu z Naprzodem Rydułtowy: Bartosz Kłosok, Karol Kwiatkowski, Bartosz Wiaterski, Patryk Hanslik, Cezary Chojka, Damian Mach, Grzegorz Buczek, Mikołaj Knopek, Jakub Mrozek, Tobiasz Kacprzak. Trener: Przemysław Pawliczek

Skład Unii w meczu z Radziejowem: Mateusz Klepek, Gabriel Kubiniok, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Moj, Mateusz Nowak, Patryk Leśnik, Kacper Mularczyk, Przemysław Brachmański, Błażej Wiśniowski, Jakub Milek, Robert Zając. Trener: Rafał Kapek

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top