Rezerwy też przegrały

Złą passę naszych drużyn w ten weekend podtrzymał niestety nasz drugi zespół seniorów, który uległ na wyjeździe drużynie LKS Lyski 2:5. Zmęczeni środowym pucharowym meczem nasi zawodnicy tylko w pierwszej połowie dotrzymywali kroku gospodarzom remisując 2:2.

W drugiej połowie opadli z sił, popełniali coraz więcej błędów, co skrupulatnie wykorzystali podopieczni Damiana Cicheckiego. Pierwsza część gry to niezła gra naszego zespołu, i choć to gospodarze za sprawą Przemysława Konska wyszli na prowadzenie, to unici odpowiedzieli dwoma golami i w 28 minucie to oni byli o jedną bramkę  z przodu.

Najpierw po akcji Dawida Skrzyszowskiego z bliska trafił Piotr Macura, a cztery minuty później to on asystował przy golu Piotra Sitka. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali, po rzucie rożnym nasi defensorzy nie upilnowali doświadczonego Bronisława Kłoska, a ten z 5 metrów głową ustalił wynik pierwszej połowy.

Po przerwie częściej przy piłce byli gospodarze, co przyniosło w 66 minucie efekt bramkowy, gdyż przy biernej postawie naszych obrońców z bliska trafił Tomasz Langer.  W 80 minucie tuż po wejściu na boisko „wyleciał” z niego za faul w sytuacji sam na sam Wojciech Hetmaniok, a kara dla naszego zespołu była podwójna, bo po rzucie wolnym i nie najlepszej interwencji Mateusza Szczotoka do bramki trafił Łukasz Kuczera.

W doliczonym czasie gry grających w dziesiątkę unitów „dobił” Kłosek, który bez problemów wygrał pojedynek jeden na jednego z naszym młodziutkim bramkarzem ustalając w ten sposób wynik meczu na 5:2 dla swojej drużyny.

5-2  Bronisław Kłosek 90+1 ‚

Sędziowali: Mirosław Niedziela (główny), Marcin Bednarz, Wiktoria Czyżewska (asystenci)