Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Mateusz Krzyżok zagra w Unii

Mateusz Krzyżok zagra w Unii

 Zawodnikiem naszego klubu został 19-letni Mateusz Krzyżok, który na zasadzie rocznego wypożyczenia trafił do Unii z MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. Mateusz to lewy obrońca, który będzie rywalizował o miejsce w podstawowej jedenastce z Piotrem Szymiczkiem lub Dawidem Pawlusińskim.

W meczach sparingowych potwierdza on to z czego zapamiętał go trener Piotr Hauder z czasów kiedy był trenerem Odry, czyli nieustępliwość, dobrą szybkość i niespożyte siły do biegania. Mamy nadzieję, że przez ten rok Mateusz pod okiem naszego szkoleniowca jeszcze podniesie swoje umiejętności piłkarskie i będzie ważnym ogniwem prowadzonej przez niego drużyny. Powodzenia “Mati”.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top