Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Trampkarze kończą sezon na 6 miejscu

Trampkarze kończą sezon na 6 miejscu

Biorący udział wiosną w rozgrywkach III Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze przegrali w ostatnim meczu sezonu na wyjeździe z MKS-em Radziejów 1:4. Gospodarze tym samym wyprzedzili podopiecznych Rafała Kapka w tabeli spychając ich na 6 miejsce. Realnie patrząc na poczynania naszych zawodników, to była szansa co najwyżej na czwartą pozycję, ale oddanie meczu walkowerem z Jejkowicami i sobotnia porażka z Radziejowem sprawiły, że oba zespoły znalazły się w końcowej tabeli przed nami.

Wynik spotkania ostatniej kolejki ustalony został już do przerwy, a gospodarze skutecznie wykorzystywali błędy w ustawieniu unitów i dosyć szybko przesądzili o losach meczu, gdyż w 17 minucie prowadzili już 3:0.

W drugiej połowie turzanie starali się zniwelować straty, ale dobrze grała defensywa Radziejowa, więc Robert Zając i spółka nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy. W przyszłym sezonie większość naszych zawodników przejdzie do starszej kategorii wiekowej i grać będzie jesienią w III Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych, dołączając do ekipy trenera Przemysława Pawliczka.

Skład Unii w meczu z Radziejowem: Mateusz Klepek – Karol Kwiatkowski, Jakub Sosna, Patryk Hanslik, Bartosz Moj – Jakub Milek, Bartosz Plewka, Patryk Leśnik, Mikołaj Knopek, Robert Zając – Błażej Wiśniowski
Trener: Rafał Kapek

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top