Jesteś tutaj
Strona główna > NAJNOWSZE > “Krótki” weekend naszych drużyn

“Krótki” weekend naszych drużyn

Ze względu na panujące niskie temperatury oraz zapowiadane na weekend obfite opady deszczu, Wydział Gier Podokręgu Racibórz odwołał wszystkie mecze w rozgrywkach drużyn młodzieżowych, za wyjątkiem spotkań w III Lidze Wojewódzkiej, stąd też zapowiadany “krótki” weekend w wykonaniu drużyn naszego klubu. Nie odbędzie się mecz juniorów młodszych Unii z LKS-em Nędza, który rozegrany zostanie 10 maja (gospodarzem z powrotem będą turzanie), spotkanie orlików z Przyszłością Rogów planowane jest na czwartek 11 maja, a turniej żaków młodszych został przesunięty o tydzień.

Na boisko wyjdą za to nasi trampkarze, którzy w sobotnie przedpołudnie zagrają na wyjeździe z Wichrem Wilchwy. Oba zespoły prezentują podobny poziom, w zimowym sparingu nieco lepsi okazali się gospodarze, ale dopóki Unia grała podstawowym składem, to prowadziła 2:0. Zobaczymy jak tym razem pójdzie podopiecznym trenera Rafała Kapka. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.8.45 na boisku w Turzy lub o 9.00 na Wilchwach.

Prosimy rodziców o pomoc w transporcie zawodników na to spotkanie. W niedzielę na murawie naszego boiska pojawi się drugi zespół seniorów, który podejmować będzie Odrę Nieboczowy. Podopieczni Michała Goralczyka znajdują się w tabeli klasy B tuż za rezerwami Unii na piątym miejscu, mając tylko “oczko” mniej , więc zapowiada się zacięty bój.

Turzanie wiosną prezentują się znakomicie, wygrali zdecydowanie wszystkie swoje mecze, aplikując swoim rywalom 23 bramki, nie tracą przy tym żadnej. W takim starcie do rundy wiosennej pomogło na pewno wsparcie zawodnikami z kadry pierwszego zespołu, którzy zdobyli w tych trzech spotkaniach 14 ze wspomnianych 23 bramek i zaliczyli też 13 asyst.

Zobaczymy ilu tym razem piłkarzy desygnuje do gry w drugim zespole trener Piotr Hauder, ale nawet jeśli ta liczba będzie nieco skromniejsza niż ostatnio, to i tak Dawid Skrzyszowski i spółka będą faworytem niedzielnego meczu. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.15.00.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top