Nieudany debiut trampkarzy

W swoim pierwszym meczu na szczeblu III Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze ulegli wysoko MKS-owi Żory 0:8. Zderzenie z wyższym poziomem rozgrywek okazało się brutalne, ale nasz wczorajszy rywal jesienią należał do czołówki w tej lidze zajmując trzecie miejsce, co niestety było widać na boisku.

Gospodarze dominowali od początku spotkania i już po 20 minutach prowadzili 3:0. Taki rezultat utrzymał się do przerwy, a po jej rozpoczęciu zawodnicy MKS-u sukcesywnie powiększali przewagę strzelając kolejne gole.

Królem „polowania” okazał się Szymon Wojciechowski, który pokonał naszego bramkarza aż cztery razy, a wtórowali mu zgodnie Dawid TarasiewiczDaniel Młynarski, którzy dołożyli po dwie bramki. O szansach jakie w tej lidze będą mieli podopieczni Rafała Kapka przekonamy się w kolejnych meczach, najbliższy już za tydzień, wtedy na naszym boisku zmierzymy się ze spadkowiczem z II ligi Płomieniem Czuchów.

MKS ŻORY – LKS UNIA TURZA 8:0 (3:0)

1 – 0  Dawid Tarasiewicz 7′
2 – 0  Daniel Młynarski 11′
3 – 0  Szymon Wojciechowski 20′
4 – 0  Daniel Młynarski 43′
5 – 0  Szymon Wojciechowski 49′
6 – 0  Szymon Wojciechowski 51′
7 – 0  Dawid Tarasiewicz 58′