Grad bramek w meczu rezerw

Drugi zespól naszych seniorów wygrał wczoraj w meczu sparingowym z C-klasowym Ruchem Bolesław 6:3 (3:0). Spotkanie toczyło się przy dużej przewadze unitów, którzy już do przerwy zdobyli trzy gole. Wszystkie były autorstwa Piotra Macury, który zaraz po przerwie strzałem z prawie połowy boiska podwyższył na 4:0 i stało się jasne, że Unia bez problemu zaliczy kolejne sparingowe zwycięstwo.

Po kolejnych trzech minutach swojego gola zdobył też Wojciech Konopek, a nasi rywale dopiero przy stanie 5:0 zdołali wykorzystać kilka błędów naszej defensywy i zmniejszyli rozmiary porażki. Tuż przed końcem meczu szóstą bramkę dla Unii strzelił młodziutki Szymon Plewka, a trzecią asystę w tym spotkaniu zaliczył Piotr Sitek.

We wtorek o godz.18.00 nasze rezerwy zmierzą się na wodzisławskiej „budowlance” z Interem Krostoszowice.

Skład Unii: Bartosz Kłosok – Miłosz Sierny, Jan Brocki, Wojciech Hetmaniok, Mirosław Pawlusiński (46`Tomasz Pogoda) – Wojciech Konopek, Sławomir Szkonter, Szymon Plewka, Przemysław Pawliczek (30`Robert Weisman), Piotr Sitek – Piotr Macura (60`Przemysław Sosna)
Trener: Wojciech Hetmaniok