Rezerwy remisują z Radlinem

W rozegranym w niedzielne przedpołudnie nasz drugi zespół seniorów zremisował na boisku w Radlinie z miejscowym Górnikiem 5:5 (4:2). Podopieczni Wojciecha Hetmanioka przez cały mecz prowadzili to jedną to dwoma bramkami, ale w ostatnich 15 minutach opadli z sił i gospodarze zdołali doprowadzić do remisu na dwie minuty przed końcem spotkania.

Bramki w tym meczu zdobyli Piotr Macura, Sławomir Szkonter, Przemysław Pawliczek, Szymon PlewkaPiotr Sitek. W następną sobotę nasze rezerwy zagrają na wodzisławskiej „budowlance” z C-klasowym Ruchem Bolesław.

Skład Unii w meczu z Radlinem: Karol Wacławiec – Tomasz Pogoda, Jan Chlebik, Wojciech Hetmaniok, Adam Chlebisz – Dawid Skrzyszowski, Przemysław Pawliczek, Piotr Sitek, Sławomir Szkonter, Wojciech Konopek – Piotr Macura
W drugiej połowie na boisku pojawili się też: Szymon Plewka, Miłosz Sierny i Przemysław Sosna