Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > 0:3 w sparingu z ROW-em

0:3 w sparingu z ROW-em

Ostatni w tym roku mecz sparingowy naszej drużyny z ROW-em Rybnik zakończył się porażką 0:3. W obu drużynach wystąpiło kilkunastu zawodników testowanych oraz kliku z podstawowej kadry z rundy jesiennej. Ogólnie mecz miał wyrównany charakter, ale to gospodarze wykazali się lepszą skutecznością i już w pierwszej połowie zdobyli dwa gole. Podopieczni trenera Piotra Haudera starali się groźnie odpowiadać, ale defensorzy ROW-u radzili sobie z tymi atakami. Po tym spotkaniu nasz szkoleniowiec na pewno wybierze kilku zawodników, z którymi chciałby się spotkać także 9 stycznia, kiedy rozpoczniemy przygotowania do rundy wiosennej. W przyszłym tygodniu unitów czekają jeszcze dwie jednostki treningowe, po czym od piątku czeka ich trzytygodniowa przerwa.

Skład Unii I połowa: Marcin Musioł – Paweł Staniczek, Bartłomiej Sikorski, Dawid Hanzel i 7 zawodników testowanych
II połowa: Karol Bochenek, Łukasz Jagła, Szymon Gałecki, Dariusz Pawlusiński i 6 zawodników testowanych

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top