Wysokie zwycięstwo juniorów

Zgodnie z oczekiwaniami nasi juniorzy młodsi rozgromili w sobotę na własnym boisku Naprzód Syrynia 11:0. Już po dziesięciu minutach było jasne, że turzanie wygrają ten mecz bardzo wysoko, bo prowadzili już 4:0, a do końca pierwszej połowy zdobyli kolejne cztery bramki i wszystko wskazywało na dwucyfrowy rezultat.

Ostre strzelanie rozpoczął w 4 minucie Jakub Mrozek, swoją bramkę zdobył też skuteczny ostatnio Szymon Plewka, a „czteropaka” zaliczył Filip Odrozek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się także Kamil Wieczorek, a w ostatniej minucie tej części gry rzut karny zmarnował Mateusz Klepek, który trafił z jedenastu metrów w poprzeczkę.

Po przerwie gospodarze nie byli już tak skuteczni, ale swoje bramki zdobyli też rezerwowi Patryk BrzezińskiRobert Zając, a całe strzelanie zakończył gol Miłosza Siernego w 74 minucie. Naszym juniorom do końca rundy jesiennej pozostało do rozegrania już tylko jedno spotkanie, za tydzień wyjeżdżają na mecz do Kornowaca, gdzie będą oczywiście faworytem meczu.

W spotkaniu z Syrynią Unia zagrała w składzie: Mateusz Klepek, Miłosz Sierny, Bartosz Wiaterski, Cezary Chojka, Benjamin Kucza, Jakub Mrozek (36`Mikołaj Dawid), Jakub Sosna (70`Błażej Wiśniowski), Szymon Plewka, Grzegorz Buczek, Kamil Wieczorek (41`Robert Zając), Filip Odrozek (41`Patryk Brzeziński)
Trener: Przemysław Pawliczek