Jesteś tutaj
Strona główna > Juniorzy > W meczu liderów lepsi rywale

W meczu liderów lepsi rywale

Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu nasi juniorzy młodsi ulegli Czarnym Gorzyce na własnym boisku 2:3. Mecz był niezwykle wyrównany, ale to goście potrafili lepiej wykorzystać błędy naszej defensywy i trzykrotnie pokonali Mateusza Klepka. Już w 8 minucie Rafał Pietrzyk przechwycił niedokładne podanie Jakuba Kuczy do Miłosza Siernego i bez problemów wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Cztery minuty później kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Szymon Plewka i unici wyrównali. W tym momencie goście jakby stracili rezon, zaczęli gubić się przy wysokim pressingu, ale wszystkie próby strzałów i dośrodkowań naszych zawodników były niedokładne.

Do końca pierwszej połowy utrzymał się więc rezultat remisowy z którego bardziej zadowoleni byli podopieczni Błażeja Dzierżawy. O naszej porażce zadecydował początek drugiej połowy, kiedy to w ciągu 10 minut goście wykorzystali niezdecydowanie naszych zawodników pod własną bramką i najpierw w 45 minucie objęli po strzale z bliska Jakuba Bauerka prowadzenie, które powiększyli pięć minut później po strzale z linii pola karnego Pietrzyka.

Podopieczni Przemysława Pawliczka nie zamierzali się poddać i w 61 minucie zdobyli drugą bramkę, kiedy to po strzale spoza pola karnego Plewki, do odbitej przez bramkarza piłki  najszybciej dopadł Kamil Wieczorek i bez trudu umieścił ją w pustej bramce. W końcówce obie drużyny miały swoje szanse, z naszej strony najlepsze zmarnowali Bartosz Wiaterski i Patryk Brzeziński, i niestety musieliśmy pogodzić się z porażką. Nie boli ona tak bardzo, bo choć to derby, to i tak oba zespoły zmierzą się ze sobą jeszcze dwa razy, gdyż oba awansowały do grupy mistrzowskiej i tam unici będą mieli okazję do rewanżu.

LKS UNIA TURZA – KS CZARNI GORZYCE  2:3 (1:1)

0-1  Rafał Pietrzyk 8′
1-1  Szymon Plewka 12′
1-2  Jakub Bauerek  45′
1 -3  Rafał Pietrzyk  50′
2-3  Kamil Wieczorek  61′
Sędziował: Piotr Jezierski
Widzów: 30

LKS UNIA TURZA: Mateusz Klepek (77`Bartosz Kłosok), Miłosz Sierny, Cezary Chojka (68`Bartosz Wiaterski), Jakub Kucza, Benjamin Kucza, Jakub Mrozek, Tobiasz Kacprzak, Szymon Plewka, Grzegorz Buczek (kpt), Mikołaj Dawid (60`Kamil Wieczorek), Patryk Spandel (56`Patryk Brzeziński)
Trener: Przemysław Pawliczek
KS CZARNI GORZYCE: Marek Warzeszka, Tomasz Ruchała (63`Klaudiusz Rugor), Dawid Parma, Kamil Chomiak (31`Maciej Czech), Artur Siedlaczek (77`Krzysztof Przybyła), Bartosz Durak, Jacek Konieczny, Adrian Zając, Daniel Berger (41`Jakub Bauerek), Rafał Pietrzyk, Kamil Suchy (79`Jakub Ganita)
Trener: Błażej Dzierżawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top