Jesteś tutaj
Strona główna > B klasa > Zapowiedź meczów naszych drużyn

Zapowiedź meczów naszych drużyn

Jutro o godzinie 10.00 dwa zespoły Unii rozpoczynają kolejny piłkarski weeken.

TRAMPKARZE    
15.10.2016   GODZ.10.00  
NAPRZÓD BORUCIN – UNIA TURZA

Bardzo ważne spotkanie czeka jutro naszych trampkarzy w Borucinie. W razie zwycięstwa lub remisu podopieczni Rafała Kapka zapewnią sobie awans do wiosennych rozgrywek w grupie mistrzowskiej. Porażka sprawi, że będziemy musieli wygrać w ostatniej kolejce z Czernicą, ewentualnie liczyć na potknięcie się Borucina w meczach z Krzyżanowicami czy Kokoszycami. W pierwszym meczu Unia wysoko pokonała zespół z Borucina aż 8:1, ale jak wiemy, każdy mecz jest inny, a gospodarze zrobią wszystko by mieć jeszcze szansę na grę o najwyższe laury.
Zbiórka zawodników przed meczem o godz.8.20 na boisku w Turzy (wyjazd busem)

JUNIORZY MŁODSI  
15.10.2016   GODZ.10.00
UNIA TURZA – CZARNI GORZYCE

Derbowy pojedynek dwóch liderujących drużyn zapowiada się niezwykle interesująco. Gospodarze będą chcieli pokazać, że porażka w Gorzycach 0:4 była tylko wypadkiem przy pracy, a goście na pewno będą chcieli udowodnić, że dotychczasowa postawa w rozgrywkach nie jest dziełem przypadku. Podopiecznych Przemysława Pawliczka czeka trudne zadanie, ale ostatnio forma zwyżkuje. Unia odniosła dwa przekonywujące zwycięstwa z Zabełkowem i Krzyżkowicami, z którymi to zespołami Gorzyce trochę się „pomęczyły” by wygrać. Stawka meczu nie będzie jednak już tak duża, bo obie drużyny zapewniły sobie występy wiosną w najlepszej grupie, stąd liczymy na dobre widowisko. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.8.30

B KLASA
15.10.2016   GODZ.15.00    
NAPRZÓD KRZYŻKOWICE – UNIA II TURZA

Po efektownym zwycięstwie nad Wojnowicami czeka nasz drugi zespół seniorów ciężki bój z trzecim w tabeli Naprzodem Krzyżkowice. W drużynie rezerw tym razem zabraknie silnej grupy kadrowiczów z III ligi, których w niedzielę czeka ważny mecz z Górnikiem Wałbrzych, ale zagrają Piotr Szymiczek i Paweł Kulczyk, którzy pauzują w III lidze ze względu na kartki. Być może pomocny naszym rezerwom będzie także fakt, że aż pięciu z nich zostało dołączonych do kadry I zespołu i cały tydzień trenowali pod okiem trenera Piotra Haudera. Gospodarze to bardzo solidny zespół, którzy od spadku w sezonie 2013/2014 z klasy A plasuje się w czołówce B klasowych drużyn, ale na razie nie udał im się powrót do wyższej klasy. Od dłuższego czasu grają jednak prawie tym samym składem i trener Krzysztof Polczyk wierzy, że to zgranie przyniesie wkrótce oczekiwany awans.
Zbiórka zawodników przed meczem o godz.13.30 na boisku w Turzy lub o 14.00 w Krzyżkowicach.

ORLIKI  
17.10.2016   GODZ.17.00  
UNIA TURZA – NAPRZÓD ZAWADA

W poniedziałek na gorzyckim Orliku nasze orliki będą bronić fotela lidera z trzecim w tabeli Naprzodem Zawada. Podopieczni trenerów Marcina Grabowskiego i Dariusza Pawlusińskiego wygrali w pierwszym meczu z tym rywalem na wyjeździe aż 11:1 i teraz też będą faworytem. Ostatnio jednak zwycięstwa naszym orlikom przychodzą dużo trudniej (po 3:2 z Lubomią i Czyżowicami i remis z Rogowem), ale mamy nadzieję, że tym razem młodzi zawodnicy wykażą koncentrację do końca meczu i obędzie się bez horroru.
Zbiórka zawodników przed meczem o godz.16.15 na Orliku w Gorzycach. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top