Spodziewane zwycięstwo trampkarzy

Zespól naszych trampkarzy pewnie wywiązał się z roli faworyta i bez większych problemów pokonał na wyjeździe LKS Krzyżanowice 6:1. Od początku meczu przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji, ale gospodarze przez dwadzieścia minut skutecznie się bronili. Dopiero „główka” Roberta Zająca po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosza Plewki otworzyła wynik.

Przed przerwą jeszcze z bliska gola zdobył Błażej Wiśniowski i unici mogli ze spokojem oczekiwać na drugą część gry. W niej bramki padły pomiędzy 50 a 60 minutą gry. Najpierw z dystansu trafił Patryk Hanslik, a potem po akcjach Jakuba Milka i Bartosza Plewki z bliska do bramki trafiali dwukrotnie Przemysław Brachmański i raz Robert Zając. Przy stanie 5:0 swojego gola zdobyli za sprawą Michała Kuhna także gospodarze.

Nasi zawodnicy powinni tych bramek zdobyć znacznie więcej, ale raz gospodarzy uratował słupek, a w pozostałych sytuacjach bramkowych zabrakło unitom zimnej krwi. Spotkaniu w Krzyżanowicach przyglądał się z ławki rezerwowych nowy trener naszych trampkarzy Rafał Kapek, który był zadowolony z potencjału jaki drzemie w jego podopiecznych, z którymi od poniedziałku zaczyna treningową pracę.

Skład Unii: Mikołaj Knopek (36`Jakub Kura), Dawid Nogaś, Jakub Sosna (kpt), Karol Kwiatkowski, Gabriel Kubiniok, Jakub Milek, Patryk Hanslik, Bartosz Plewka, Patryk Leśnik, Robert Zając, Przemysław Brachmański.
Ponadto grali: Dominik Pawłowski, Błażej Wiśniowski, Bartosz Moj
Trener: Rafał Kapek