Juniorzy też wygrywają

W rozegranym dzisiaj przed południem meczu juniorów młodszych Unia Turza pokonała na własnym boisku LKS Zabełków 6:2 (1:0). To zwycięstwo pozwoliło turzanom utrzymać drugie miejsce w tabeli grupy I i znacznie przybliżyło podopiecznych Przemysława Pawliczka do awansu do grupy mistrzowskiej.  Trener był po meczu zadowolony z gry „do przodu”, niestety fatalnie spisywała się nasza defensywa i tylko dzięki ofiarnym interwencjom Mateusza Klepka zawdzięczamy tak wysokie zwycięstwo.

Do przerwy Unia prowadziła 1:0 po golu Mikołaja Dawida, który po przerwie dołożył jeszcze dwa gole i w pewnym momencie turzanie prowadzili już 4:0. Potem przydarzyło się naszym stoperom kilka błędów z których dwa wykorzystali ambitnie grający goście i zrobiło się niebezpiecznie. Później trzy razy ratował Unię nasz bramkarz, aż w końcu dwa gole w finalnej fazie meczu przesądziły o naszym zwycięstwie. Pozostałe gole dla Unii zdobyli Miłosz Sierny, Grzegorz Buczek i Patryk Brzeziński.

Skład Unii: Mateusz Klepek (75`Bartosz Kłosok), Miłosz Sierny,Bartosz Wiaterski, Cezary Chojka, Benjamin Kucza, Mikołaj Dawid, Grzegorz Buczek(kpt), Szymon Plewka, Jakub Kucza (41`Patryk Spandel), Jakub Mrozek, Filip Odrozek (41`Patryk Brzeziński)
Trener: Przemysław Pawliczek