Jesteś tutaj
Strona główna > B klasa > Plan gier na najbliższy weekend

Plan gier na najbliższy weekend

Jutrzejszym meczem trampkarzy nasze drużyny rozpoczynają kolejny piłkarski weekend. Oto szczegółowy plan gier:

TRAMPKARZE
24.09.2016, godzina 10.00
ZAMECZEK CZERNICA – UNIA TURZA

Sobotni mecz trampkarzy z Zameczkiem Czernica rozpocznie kolejną serię spotkań w tej klasie rozgrywkowej. Na razie nasza drużyna prowadzi z kompletem punktów w ligowej tabeli, a nasi rywale „okupują” w niej trzecie miejsce. Turzanie odnieśli do tej pory trzy przekonywujące zwycięstwa strzelając w nich aż 23 bramki. Na pewno w ofensywie drzemie największa siła naszego zespołu, bo choć w obronie zdarzają się czasami błędy, to jesteśmy to wszystko nadrobić w ataku. Zobaczymy jak będzie jutro, trener Zameczka Paweł Styrnol zapowiada zacięty bój, oby i tym razem okazał się zwycięski dla Unii. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.8.40 na boisku w Turzy lub o 9.00 w Czernicy.

JUNIORZY MŁODSI  
25.09.2016, godzina 11.00
UNIA TURZA – KS KORNOWAC

Podopieczni trenera Przemysława Pawliczka po porażce przed dwoma tygodniami w derbach z Czarnymi szybko wrócili do równowagi i przed tygodniem z łatwością pokonali Naprzód Syrynia 9:2. Nasi niedzielni rywale po dwóch pierwszych zwycięstwach ostatnio przegrywają, a w Gorzycach ulegli liderowi aż 0:12. Zespół Unii przed tym meczem został jeszcze wzmocniony dwoma zawodnikami Rymera Rybnik, którzy już wcześniej trenowali z nami, ale dopiero po wycofaniu się z rozgrywek macierzystego klubu zostali wypożyczeni do Unii. Są to dwaj prawie 16-latkowie Szymon Plewka ( brat Bartosza) i Miłosz Sierny, którzy w Rymerze grali w drużynie juniorów starszych, więc choćby swoim doświadczeniem powinni wzmocnić naszą drużynę w walce o grupę mistrzowską. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.10.00 na boisku w Turzy.

B KLASA
25.09.2016, godzina 16.00
KS 25 KOKOSZYCE – UNIA II TURZA

Przed tygodniem rezerwy naszej III-ligowej drużyny odniosły pierwsze w tym sezonie zwycięstwo ogrywając u siebie spadkowicza z A klasy LKS Owsiszcze 3:1. Zwycięstwo, pomimo znacznych posiłków z III ligi, nie przyszło jednak łatwo. Goście długo stawiali zacięty opór i dopiero w końcówce meczu, dzięki dwóm trafieniom Jonatana Domina to nasi zawodnicy na koniec mogli się radować. Co ciekawe Kokoszyce również odniosły w rozgrywkach jedno zwycięstwo w wyjazdowym meczu z … Owsiszczami. Jak widać ten rywal „leżał” obu zespołom, a jak będzie w bezpośrednim pojedynku zobaczymy w niedzielne popołudnie. Z naszej strony na pewno wiele będzie zależało od tego, czy trener Jan Adamczyk wyśle kogoś na mecz rezerw, choć jak pokazał mecz z Owsiszczami, nie zawsze jest to gwarancją łatwej wygranej. W ubiegłym sezonie Unia potrafiła wygrać w Kokoszycach 2:1, i choć składy obu drużyn trochę się zmieniły, to liczymy na powtórkę. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.14.45 na boisku w Turzy lub o 15.00 w Kokoszycach.

ORLIKI
26.09.2016, godzina 17.00
UNIA TURZA – PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW

Podopieczni trenerów Marcina Grabowskiego i Dariusza Pawlusińskiego po ubiegłotygodniowym maratonie, gdzie większość zawodników grała trzy dni z rzędu, tym razem bardziej wypoczęta powinna przystąpić do meczu na szczycie ligowej tabeli z Przyszłością Rogów. Turzanie na razie wygrali wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów przewodzą stawce, ale podopieczni trenerki Darii Kasperskiej „czają” się tuż za nimi mając na koncie tylko dwa „oczka” mniej. Do tej pory unici górują nad rywalem lepszą grą w defensywie, bo oba zespoły strzeliły po 25 bramek, ale turzanie stracili tylko cztery, a rogowianie o dziesięć więcej. Mamy nadzieję, że Jakub Mucha i spółka i tym razem zagrają dobrze ” z tyłu” i obronimy w ten sposób pozycję lidera grupy I. Mecz tradycyjnie odbędzie się na Orliku w Gorzycach, a zbiórka zawodników przed meczem o godz.16.00.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top