Jesteś tutaj
Strona główna > B klasa > Zapowiedź weekendowych meczów

Zapowiedź weekendowych meczów

Sobotnim turniejem żaków rozpocznie się dla Unii kolejny obfity w wydarzenia weekend na piłkarskich boiskach. Plan gier naszych zespołów w rozwinięciu newsa.

ŻAKI
10.09.2016, godz.10.00
TURNIEJ NA ORLIKU W GORZYCACH

Pierwszy w tym sezonie turniej w tej kategorii wiekowej zorganizuje Unia Turza, a oprócz gospodarzy wezmą w nim udział jeszcze Czarni Gorzyce, LKS ChałupkiOdra Nieboczowy. W poprzednim sezonie nasi zawodnicy należeli do ścisłej czołówki i choć teraz nie będzie już grać rocznik 2007, to liczymy, że i tym razem turzanie będą spisywać się na miarę swoich umiejętności i powalczą przynajmniej w tym pierwszym turnieju o zwycięstwo.

B KLASA
10.09.2016, godz.16.00
ODRA NIEBOCZOWY – UNIA II TURZA

Rezerwy naszej III-ligowej drużyny seniorów czeka dziś mecz w Nieboczowach z miejscową Odrą. Gospodarze po trzech kolejkach zajmują w tabeli 8 miejsce z dorobkiem trzech punktów za zwycięstwo nad Kokoszycami 5:1, a unici jeszcze w tym sezonie nie punktowali ponosząc trzy minimalne porażki i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce. Najwyższy czas by to zmienić, choć nie będzie to łatwe, bo nieboczowianie muszą jesienią nazbierać jak najwięcej punktów, gdyż ze względu na zamknięcie boiska wszystkie mecze grają u siebie i również w meczu z Unią będą starali się zainkasować komplet punktów. Liczymy, że nasi zawodnicy stawią im silny opór i postarają się o pierwszą w tym sezonie punktową zdobycz.

JUNIORZY MŁODSI
11.09.2016, godz.11.00
CZARNI GORZYCE – UNIA TURZA

Jutro naszych juniorów czeka ciężka przeprawa z liderującym w tabeli zespołem Czarnych Gorzyce. Derby naszej gminy zapowiadają się bardzo interesująco, gdyż również Unia plasuje się w czołówce tabeli po dwóch rozegranych seriach meczów. Dzięki zwycięstwom nad Zabełkowem i Krzyżkowicami znajdujemy się w niej tuż za Gorzycami i liczymy, że podopieczni Przemysława Pawliczka powalczą z faworytem o pełną pulę. Ostatnio nasz zespół został solidnie wzmocniony, a na jutrzejszy mecz dołączą do drużyny jeszcze Kamil WieczorekPatryk Brzeziński, więc trener Pawliczek będzie miał do dyspozycji najsilniejszy skład na jaki nas obecnie stać. Oby przyniosło to korzystny rezultat, który na pewno jest w zasięgu naszych zawodników.

ORLIKI
12.09.2016, godz.17.00
NAPRZÓD ZAWADA – UNIA TURZA

Tradycyjnie w poniedziałek czeka naszych orlików swój ligowy mecz, tym razem na wyjeździe zmierzą się z Naprzodem Zawada. Spotkanie odbędzie się na naturalnej murawie boiska w dzielnicy Wodzisławia, co powinno pomóc, trenującym właśnie na takiej nawierzchni, podopiecznym trenerów Marcina Grabowskiego i Dariusza Pawlusińskiego. Na razie nasi zawodnicy wygrali dwa swoje mecze w tym sezonie, walkowerem z Naprzodem Syrynia i 8:1 z Czyżowicami, i również w poniedziałek liczymy na dobrą grę i kolejne trzy punkty.

Mecz trampkarzy z Naprzodem Borucin został przełożony na najbliższy wtorek (13.09.2016) i rozpocznie się na naszym boisku o godz.17.00.

One thought on “Zapowiedź weekendowych meczów

  1. Po meczu z Zdzieszowicami prezes powinien natychmiast wymienić tego psedo trenera Haudera chyba ,że chce grać w 4 lidze!!!!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top