Jesteś tutaj
Strona główna > B klasa > Zapowiedź meczów naszych drużyn

Zapowiedź meczów naszych drużyn

Oto plan gier drużyn Unii na najbliższy weekend:

JUNIORZY MŁODSI
03.09.2016, godzina 11.00
LKS UNIA TURZA – LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE

Po zwycięstwie przed tygodniem w Zabełkowie  tym razem podopiecznych Przemysława Pawliczka czeka mecz na własnym boisku z Krzyżkowicami, które w pierwszej kolejce uległy u siebie Gorzycom 0:8. Zespół Unii został jeszcze w tym tygodniu wzmocniony zawodnikami z Czyżowic – Benjaminem Kuczą i Mikołajem Dawidem, do gry wraca też Filip Odrozek, więc nie ukrywamy, że inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie ogromną niespodzianką. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.10.00 na boisku w Turzy.

B KLASA
04.09.2016, godzina 16.00
LKS UNIA II TURZA – LKS NAPRZÓD II CZYŻOWICE

Po dwóch minimalnych porażkach nasz drugi zespół seniorów będzie miał kolejną szansę na zdobycie pierwszych punktów. Zadanie do łatwych nie należy, trener gości Antoni Jeleń często sięga po zawodników z kadry pierwszego zespołu, stąd ta trudność. W dodatku z naszej drużyny ubył Jan Chlebik, który został na pół roku wypożyczony do Krupińskiego Suszec, co na pewno osłabia naszą formację obronną. Zobaczymy na ile derbowy pojedynek wyzwoli w unitach dodatkowe bodźce, które pomogłyby przerwać złą passę.Zbiórka zawodników przed meczem o godz.15.00.

ORLIKI
05.09.2016, godzina 17.00
LKS UNIA TURZA – LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE

Po sobotnim turnieju na pożegnanie lata w Gorzycach czeka naszych orlików poniedziałkowy pojedynek z Naprzodem Czyżowice. Do tej pory nasi rywale występowali jako Wypoczynek Buków, a od tego sezonu starsi chłopcy grają dla Czyżowic, a ci młodsi dalej dla Bukowa. Pierwszy mecz nowego sezonu Unia wygrała walkowerem z Naprzodem Syrynia, gdyż rywale nie stawili się na to spotkanie w odpowiedniej liczbie. W poniedziałek więc tak naprawdę przekonamy się w jakiej formie są nasi zawodnicy i czy praca na treningach przyniesie odpowiednie efekty. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.16.00 na Orliku w Gorzycach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top