Jesteś tutaj
Strona główna > III liga > Minimalna porażka w Jastrzębiu

Minimalna porażka w Jastrzębiu

Pomimo ambitnej postawy nie udało się wczoraj wywalczyć naszej drużynie choćby jednego punktu w derbowym spotkaniu z GKS-em Jastrzębie. Gol Kamila Szymury w 29 minuty okazał się decydujący dla losów meczu. Gospodarze przez większość spotkania przeważali, ale poprawnie grała nasza obrona, a gdy już jastrzębianie poradzili sobie z nią, to świetnie spisywał się w naszej bramce Marcin Musioł. Szkoda, że to ogromne zaangażowanie naszych zawodników nie przyniosło wymiernych korzyści, ale unici swoją postawą na boisku pokazali, że w żadnym meczu łatwo skóry nie sprzedadzą, o czym przekonali się w sobotę podopieczni Jarosława Skrobacza, którzy po ostatnich wynikach naszych sparingów mogli być przekonani, że z łatwością ograją naszą drużynę. Pechowo zakończył się ten mecz dla Piotra Glenca, który w 80 min. po starciu powietrznym w naszym polu karnym nieszczęśliwie upadł głową na murawę i niestety wylądował w jastrzębskim szpitalu, gdzie pozostanie przez kilka dni na obserwacji. Piotrkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a więcej o sobotnim meczu w dalszej części newsa i w relacji.

GKS 1962 JASTRZĘBIE – LKS UNIA TURZA  1:0 (1:0)

1 – 0  Kamil Szymura 29 min. (głową) asysta Dawid Weis

Sędziował: Adrian Markiewicz (Katowice)
Widzów: 800
Żółte kartki:
Karol Bochenek, Dariusz Pawlusińsk

GKS 1962 JASTRZĘBIE: Grzegorz Drazik, Oskar Mazurkiewicz, Kacper Kawula, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak, Dawid Weis (67` Adrian Kopacz), Damian Tront, Tomasz Musioł (89` Piotr Pacholski), Damian Zajączkowski (65` Dominik Szczęch), Farid Ali (72` Wojciech Caniboł), Daniel Szczepan
Pozostali rezerwowi:
Jakub Świerczek, Piotr Trąd, Tomasz Dzida
Trener:
Jarosław Skrobacz

LKS UNIA TURZA: Marcin Musioł, Piotr Glenc (80` Błażej Radler), Karol Bochenek, Kamil Kuczok, Łukasz Jagła, Paweł Kulczyk (46` Mateusz Sitnik), Sebastian Markiewicz, Bartłomiej Sikorski, Szymon Gałecki (70` Paweł Staniczek), Dariusz Pawlusiński (67` Jonatan Domin), Dawid Hanzel
Pozostali rezerwowi:
Jan Sitko, Krzysztof Krzyżok, Dawid Pawlusiński
Trener:
Jan Adamczyk

 

[table “10” not found /]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top