Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Ostatni sprawdzian przed ligą

Ostatni sprawdzian przed ligą

Dzisiaj o godzinie 10.00 na boisku w Bełku nasza drużyna seniorów rozegra ostatni mecz sparingowy przed ruszającym już za tydzień nowym sezonem. Rywal to oczywiście miejscowy LKS, który w sezonie 2016/2017 występować będzie w IV lidze. Gospodarzom dzisiejszego spotkania zabrakło niewiele by utrzymać się w III lidze, ale reorganizacja sprawiła, że było to w poprzednim sezonie dużo trudniejsze zadanie. Po spadku w Bełku doszło do zmiany trenera, Jacka Polaka zastąpił Jarosław Kupis, a i w składzie zespołu nastąpiły spore roszady. Na pewno jednak nie zmieniła się dyspozycja strzelecka Piotra Byśca, który został królem strzelców w III lidze, a w ostatnim sparingu z Concordią Knurów zaaplikował przeciwnikowi trzy bramki. W naszej drużynie powoli krystalizuje się sytuacja kadrowa, „dopinane” są transfery zawodników, których trener Jan Adamczyk widzi w swoim zespole. W kadrze III-ligowej drużyny będzie maksymalnie 22 piłkarzy, choć do rozgrywek zgłoszeni zostali także wyróżniający się juniorzy. Sparing z Bełkiem będzie dla naszych zawodników ostatnią „meczową” szansą na wywalczenie sobie miejsca w podstawowej jedenastce, która wyjdzie w przyszłą niedzielę na murawę boiska w Turzy, na debiutanckie spotkanie Unii w III lidze ze Ślęzą Wrocław.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top