Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Paweł Polak odszedł do ROW-u Rybnik

Paweł Polak odszedł do ROW-u Rybnik

Półtorej roku trwała współpraca Pawła Polaka z naszym klubem, który właśnie opuścił Unię i w nowym sezonie zagra w II-ligowym ROW-ie Rybnik. Paweł debiutował w turskim klubie 21 marca 2015 roku w wyjazdowym meczu ze Szczakowianką Jaworzno i choć początki miał trudne, to potem było już tylko lepiej. W sezonie 2015/2016, choć zagrał tylko w 14 meczach, został wraz z Bartłomiejem Sikorskim najlepszym asystentem w drużynie. Tytuł ten powtórzył również w niedawno zakończonych rozgrywkach ( tym razem wspólnie z Pawłem Kulczykiem ), w dodatku dołożył do tego 17 bramek, w tym dwie decydujące o awansie Unii do III ligi w drugim meczu barażowym z Gwarkiem Tarnowskie Góry. W sumie w 43 meczach rozegranych przez Pawła w naszych barwach zdobył on 19 goli i asystował przy 14 kolejnych. To znakomity bilans i wielka szkoda, że Paweł zdecydował się opuścić Unię, w której wiosną tego roku był najlepszym zawodnikiem. Z drugiej strony cieszymy się, że Paweł odrodził się w naszym klubie i po słabszym okresie gry w Skrze Częstochowa zdołał zainteresować swoją osobą trenerów z wyższych lig. Zaowocowało to kontraktem w drużynie z Rybnika i dziękując „Pawce” za te wspaniałe 16 miesięcy w Unii, życzymy mu jak najwięcej minut spędzonych na II-ligowych boiskach, by również w ROW-ie był wiodącą postacią tego zespołu. Dzięki Paweł !!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top