Jesteś tutaj
Strona główna > NEWS > Unia ograła Naprzód

Unia ograła Naprzód

Kandydaci do gry w naszej drużynie pokonali 6:0 grający w okręgówce Naprzód Rydułtowy w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym. Unia grała w tym spotkaniu na dwie jedenastki i obie po trzy razy pokonywały bramkarzy rywala. Na boisku zaprezentowało się 16 zawodników, którzy walczyli o uznanie w oczach naszego szkoleniowca i trzeba przyznać, że kilku z nich na pewno dostanie szansę gry we wtorkowym sparingu z GKS-em Jastrzębie. Sam mecz miał jednostronny przebieg, bo choć większość naszych zawodników spotkała się ze sobą na boisku po raz pierwszy, to przeprowadzili oni kilka naprawdę ciekawych i składnych akcji, które przyniosły sześć bramek, a mogło ich być znacznie więcej. Szczególnie bramki na trzy i cztery do zera mogły się podobać, licznie jak na mecz sparingowy, zgromadzonej publiczności. Obie padły po kapitalnych uderzeniach z dystansu dwóch młodych zawodników, a wypracowane zostały w dodatku przez kolejnych dwóch dziewiętnastolatków. Zobaczymy ilu z nich zaprosi na poniedziałkowy trening nasz doświadczony szkoleniowiec, który do tej pory w większości trafnie dobierał sobie zawodników do prowadzonej przez siebie drużyny. Wolnych miejsc w naszej kadrze nie zostało zbyt wiele, więc czeka nas interesująca walka o angaż w zespole beniaminka III ligi.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Top