Jesteś tutaj
Strona główna > DRUŻYNY > III liga > TRANSFERY

SEZON  2017/2018 (jesień)

Przybyli:
Piotr Paś  (Granica Ruptawa)
Mateusz Szczotok (Przyszłość Rogów)
Mateusz Krzyżok (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.)
Konrad Powała (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Sławomir Musiolik (Zagłębie Sosnowiec)
Tomasz Okraszewski (Piast Gliwice)
Przemysław Pawliczek (z drużyny rezerw)
Bartłomiej Setlak (Polonia Bytom)
Marek Gładkowski (ROW Rybnik)

Odeszli:
Dawid Fugiel (szuka klubu)
Dawid Mikołajec (szuka klubu)
Łukasz Czajka (powrót z wypożyczenia do Górnika Zabrze)
Michał Szczurek (Dąb Gaszowice)
Szymon Gałecki (powrót z wypożyczenia do Naprzodu Czyżowice)
Bartłomiej Sikorski (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.)
Mateusz Sitnik (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.)
Paweł Kulczyk (Dąb Gaszowice)
Patryk Dudziński (Zameczek Czernica)


SEZON 2016/2017 (wiosna)

Przybyli:

Michał Szczurek (Concordia Knurów)
Krystian Dudała (Zagłębie Sosnowiec) – wypożyczenie
Marcin Zarychta (Piast Gliwice)
Dawid Mikołajec (Krupiński Suszec)
Dawid Fugiel (Krupiński Suszec)
Łukasz Czajka (Górnik Zabrze) – wypożyczenie
Paweł Polak (KS ROW 1964 Rybnik) – wypożyczenie
Patryk Dudziński (KS ROW 1964 Rybnik)

Odeszli:

Łukasz Jagła (LKS Granica Ruptawa) powrót z wypożyczenia
Błażej Radler – rozwiązanie kontraktu
Jan Sitko – rozwiązanie kontraktu (Warta Zawiercie)
Szymon Sosna (LKS Granica Ruptawa) wypożyczenie
Sebastian Markiewicz (APN Odra Wodzisław) – wypożyczenie
Emanuel Markiewicz (APN Odra Wodzisław) – wypożyczenie
Karol Wacławiec (APN Odra Wodzisław) – wypożyczenie

SEZON 2016/2017 (jesień)

Przybyli:

Szymon Gałecki (Naprzód Czyżowice) – wypożyczenie
Piotr Glenc (LKS Bełk)
Jonatan Domin (GKS Jastrzębie)
Łukasz Jagła (Granica Ruptawa) – wypożyczenie
Dawid Pawlusiński (Cracovia) – wypożyczenie
Dariusz Pawlusiński (Raków Częstochowa)
Błażej Radler (Raków Częstochowa)
Paweł Staniczek (Naprzód Czyżowice)
Mateusz Sitnik (Unia Racibórz)
Grzegorz Tide (MKS Żory)

Odeszli:

Seweryn Buczkowski (MKP Odra Centrum) powrót z wypożyczenia
Adrian Nowak (Pniówek Pawłowice) powrót z wypożyczenia
Paweł Polak (KS ROW 1962 Rybnik)
Gabriel Szkatuła (Przyszłość Rogów)
Szymon Sosna (GKS Krupiński Suszec) wypożyczenie
Karol Wacławiec (GKS Krupiński Suszec) wypożyczenie
Emanuel Markiewicz (GKS Krupiński Suszec) wypożyczenie
Krzysztof Krzyżok (Odra Wodzisław) wypożyczenie
Daniel Gojny (Odra Wodzisław) wypożyczenie

Top